Treść opublikowana przez storm37
-
[B5 1Z] Zakup Termostatu, proszę o Waszą opinię
Nie raz mialem okazje skorzystac z uslug tego allegrowicza i jestem zadowolony, termostat przed zalozeniem zawsze mozna sprawdzic wrzucajac go do wody o temp. 87C, uszkodzona czesc mozna nawet w ASO trafic. Co do termostatu z aukcji to jest identyczny jak i ten co idzie na 1-wszy montaz nawet w tych najnowszych jednostakach.
-
[B5 1Z] Zakup Termostatu, proszę o Waszą opinię
Tak jak koledzy pisza tylko ORI, niewiele drozej miales na allegro nowy oryginalny http://www.allegro.pl/item968024267_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html twoj wybor tylko nie pisz za miesiac "zmienilem termostat, dalej problem z temperatura" pozdro
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Bez przesady, nowy EGR powinien hulac ladnych pare lat, no ale najlepsze rozwiazanie to po wymianie wyczyszczenie calego ukladu i montaz OCT.
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Tak jasne EGR sie poci a olej wyparowuje Chyba nie sadzisz ze samo wyczyszczenie EGR zalatwi sprawe..., skoro z niego cieknie to chyba stracil swoje uszczelnienie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Bedzie tak samo poniewaz w ukladzie znajduje sie duzo oleju, jednak mozna sie przed tym uchronic montujac Oil Catch Tank. EGR wymienialem i mam spokoj, ty jezeli wolisz jezdzic z uwalonym w oleju silnikiem to twoja sprawa. pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
To nie jest urok naszych audiczek tylko zuzycie czesci, nie ma to wplywu na prace silnika ale jezeli tak to zostawisz to licz sie z tym ze za niedlugi czas silnik bedzie "plywal w oleju". Koszt takiego EGR 450zł ewentualnie regeneracja lub pozbycie sie go calkowicie.
-
[B6 AWX] Problem z rozruchem
moze jakies zabezpieczenie masz ? moze alarm szwankuje ? sprawdzales wezyki od paliwa ? Vag powinien blad pokazac.
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Mowa tu o zestawie (ramiona+piora aero), czyli zamiana niestandardowego mocowania na mocowanie "U" z czym sie wiaze zmiana pior na AERO
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Gdzie ten obrazek :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Problem z rozruchem
Posprawdzaj wezyki paliwa moze sie zapowietrzyl
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Nikon D80+n18-55
-
[ALL] Kupno kamery
Chyba jednak skusze sie na JVC GZ-HM400, ale jeszcze wertuje internet w poszukiwaniu lepszej alternatywy.
-
[ALL] Kupno kamery
Witam, chce kupic kamere fullhd kwota jaka chce przeznaczyc to okolo 3000pln na oku mam JVC GZ-HM400 Everio, czy to dobry wybor czy moze jest cos lepszego w tym przedziale cenowym?? pozdrawiam
-
[B5 AVG] Czy to objawy przepływomierza?
Najlepiej zalatw vaga, lub podjedz na spota w twoim rejonie (chlopaki napewno pomoga) i poprostu sprawdza jak mierzy przeplywka, jak sie turbo zachowuje...itd, itp. Tak jak napisano wczesniej wrozenie z fusow czy z wosku nic nie daje :gwizdanie: Ewentualnie pozostaje wrozka Krystyna z TVN-u w godzinach nocnych moze ona da rady a tak na powaznie pozdrawiam
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
PIXI napisz jaki byl koszt poszczegolnych elementow ktore wymieniales ?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
tak w b7 jest tak samo
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
tutaj zestaw w dobrej cenie http://www.allegro.pl/item936233601_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html
-
[B6 AWX] Cieknie zimmering wału korbowego
pewnie kolnierz w uszelniaczu ci sie wywinal podczas zakladania
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
Taka mala ciekawostka... dwumas,sprzeglo Luk-a jak i Sachs-a jest montowany na pierwszy montaz, poprostu trafily sie jakies wadliwe czesci ze strony Sachsa i tyle.
-
[ALL B6] Wymiana żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej
dokladnie tak jak pisze mariusz1890 sciagnij cala listwe bedziesz mial latwy dostep do tych srubek. sciagniecie listwy ok. 15min roboty
-
[B6 AWX] Linka hamulca ręcznego
MAGIC87 wrzuce opis do watku przynajmniej inni beda na przyszlosc wiedzieli co i jak. A wiec... Wymiana jest banalnie prosta, obeszlo sie bez demontazu tunelu i oslon pod autem. Wystrczy zdemontowac tylnia popielniczke, podlokietnik zeby miec dojscie do napinacza linki, luzujemy napinacz (trzeba wcisnac zapadke na napinaczu, jest ona w malym otworze), nastepnie sciagamy linke z zacisku przy kole, odczepiamy z zaczepow i ja wyciagamy, zakladamy nowa, ustawiamy ucho linki na napinacz nastepnie napinamy linke (napinacz jest automatyczny, nalezy tylko wcisnac zapadke i sam sie ustawia we wlasciwej pozycji) i... jeden problem z glowy mam nadzieje ze opis jest zrozumialy jezeli nie to wybaczcie poniewaz jestem po paru glebszych pozdrawiam
-
[B6 AWX] Linka hamulca ręcznego
Mi tez hamulec reczny odmowil posluszenstwa. Jest zamiennik tej linki, kosztuje 49zł (jakas wloska firma), W ASO zawolali 180zł :gwizdanie:, kupilem zamiennik i jutro jak znajde czas to ja wymieniam.
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
jezeli planujesz chipowac auto to wymieniaj odrazu dwumas bo jezeli sprzeglo juz nie wyrabia to dwumas tez pewnie ledwo zipie, a i po co pozniej placic dwa razy za wymiane jak mozna to zrobic za jednym zamachem. pozdrawiam
-
[ALL B6] Wymiana linki tylnego hamulca
Witam, czy podczas wymiany linki tylnego hamulca koniecznie trzeba demontowac tunel czy mozna to zrobic poprzez wymontowanie popielniczki i podlokietnika ?? pozdrawiam
-
[ALL B6] przepalajaca sie zarowka kierunkowskazu
Problem rozwiazany jednak byl problem ze stykiem. Dzieki Tedi35 pozdrawiam