Treść opublikowana przez storm37
-
[ALL B6] Awaria klimatyzacji - blad 01232
Witam, wczoraj klima odmowila posluszenstwa, jechalem w trase klima chodzila po parugodzinnym postoju klima nie funcjonuje wywala blad 01232, duzo ludzi pisze ze ten blad moze oznaczac koniec sprezarki, czy w moim przypadku moglo to sie stac tak nagle ? wczesniej z klima nie mialem problemow - corocznie serwisowana. Wyczytalem tez ze moze byc zerwany kabelek od czujnika N280 - gdzie go szukac ? pozdro problem rozwiazany - przetarty kabelek czujnika n280 :gwizdanie:
-
[INNE] Iphone 4 jailbreak - zna sie ktos
Rozumie ze musze sciagnac redsn0w_win_0.9.6rc16 do tego oprogramowanie iPhone3,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw i postepowac zgodnie z tym filmem ? http://www.youtube.com/user/wujek212#p/u/0/VH8drc1Sgpo
-
[INNE] Iphone 4 jailbreak - zna sie ktos
Witam, pomoze ktos zrobic w telefonie iphone 4 jailbreak ? wersja oprogramowanie 4.3.3. telefon z ery czyli bez simlocka.
-
[B6 AWX] Przepływomierz-mechanik upiera się przy swoim zdaniu
Niesluszny to jest pomiar twojego mechanika, sprawdzajac lmm logujemy 003,008,010 dlatego ci napisalem zebys dorzucil chociaz 008. Po samej grupie 003 nie jestes w stanie sprawdzic poprawnosci dzialania przeplywomierza. A wartosci ktore podales nie sa wzorcowe.
-
[B6 AWX] Przepływomierz-mechanik upiera się przy swoim zdaniu
Mechanior podpiął Vaga żeby mi udowodnić, że przepływomierz pracuje odpowiednio. W czasie jazdy na 3 tyś obrotów i pedale gazu w podłodze pokazywał coś około 1100 lub 1200, co według mechaniora było prawidłowym wskazaniem. Jezeli chcesz sprawdzic jak mierzy lmm zaloguj jeszcze grupe 008, sama grupa 003 jest malo wiarygodna.., pozatym 1100, 1200 troche odbiega od wartosci zadanej ktora w AWX-e jest 850mg/R zaloguj 8-semke i bedzie wszystko jasne.
-
[B7 BRD] Turbina - od jakich obrotów się załącza?
przyczyna niekoniecznie musi byc turbina, moze jej sterowanie kuleje, zrob logi - dynamiczny 11 i 11BS
-
[ALL] Map Sensor - dziwne zachowanie
ok dzieki panowie
-
[ALL] Map Sensor - dziwne zachowanie
Witam, czy takie zachowanie czujnika cisnienia doladowania swiadczy o jego uszkodzeniu 11 BS 11 Dyn.
-
Przycisk dźwigni hamulca ręcznego
wszystko sie zgadza Niestety wymianka ale mozna znalezc uzywke w dobrej cenie Dziekuje Witam. Znalazlem na allegro tanio reczny od b7 z 2005 roku z szara obudowa plastikowa. Mam pytanie czy bedzie on pasowal do mojej b6 i czy obudowe plastikowa ze starego czarna bede mogl przelozyc do tego z b7 bedzie wszystko gralo?? :> [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 09:33_________________________________________________Nikt mi nie moze pomoc?? Bedzie pasowalo i plastik tez da rade przelozyc
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Mozesz pociagnac przewody do lewego slupka pod dywanem i podpiac sie pod juz pociagnieta instalacje drzwi lewych
-
[ALL B5] Jaki macie sprawdzony, niedrogi sposób na skórki w B5???
starczy na dlugo, zakup sobie do tego gabke "Meguiar's Soft Foam Applicator Pad (2-pack)" i mikrofibre, srodek jest uniwersalny jezeli chodzi o kolory, czyszcze tak co 2 miesiace
-
[B5 AFN] Chip box było pięknie, a teraz nie jest ^^
Sam widzisz jak to wyglada - same problemy
-
[ALL B6/B7] Panel przycisków szyb z B7 do B6
Pamiętasz/znasz może nr części? niestety nie
-
[ALL B5] Jaki macie sprawdzony, niedrogi sposób na skórki w B5???
Meguiar's Rich Leather Aloe Conditioner, uzywam go i nie zamienie na inny :-) zapytaj sie kolegi Oskaro czy ma dostepny a jak nie to na meguiars . pl mozesz dokonac zakupu
-
[ALL B6/B7] Panel przycisków szyb z B7 do B6
nic nie modyfikowalem poprostu podlaczylem i dziala.
-
[ALL B6/B7] Panel przycisków szyb z B7 do B6
Ja wkładałem i niestety nie działa. Z B7 dzialaja przyciski w B6 :gwizdanie: U siebie mam wszystkie przyciski z B7 2006r.
-
[B5 AFN] Poduszka Silnika-Jaka moze być cena??
jak sie siedzi za kierownica
-
[ALL B6] Przy zgaśnięciu silnik "odpada"
zgadza sie poduszki silnika lub skrzyni do wymiany, do sprawdzenia takze odbijak ktory znajduje sie przy wzmocnieniu poprzecznym z przodu auta.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
dzieki Bartek jutro sprawdze czy da rade zakodowac. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 00:36_________________________________________________No i u mnie zagoscila elektryka szyb z tylu Modul dal sie przekodowac na 2 czyli modul AM tez obsluguje 4 szybki.Wielkie dzieki Bartek bez twoich wypocin nic by z tego nie bylo Jestes WIELKI Jakby ktos cos nie wiedzial to sluze pomoca
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Panowie mam modul komfortu 8E0959433 AM (korby z tylu) ETKA mowi ze odpowiednikiem jest AJ czy jest szansa ze pociagnie 4x el.szyby ? Jak jest z kodowaniem z 2 na 4 szyby ? blok 61 odjac 1 od wartosci ? kolego arek776 mam takie piny jakie potrzebujesz pisz na PW
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Audi S3 800HP http://www.youtube.com/watch?v=EIBZqOUjfLI&feature=related
-
[B6 AWX] Dziura w fotelu kierowcy- jak rozebrać fotel
musisz posciagac plastiki z boku fotela i o ile sie nie myle tylna oslone. po bokach bedziesz mial sruby ktore trzymaja siedzisko z oparciem jak odkrecisz rozpolowi sie fotel pozniej tylko material ze spinek sciagniesz i masz go na wierzchu.
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
MANNESMANN Mam taki komplecik i jest naprawde profi. http://allegro.pl/mannesmann-zestaw-215-kluczy-profesjonalny-krakow-i1428174312.html
-
[ALL B6/B7] Czy da rady podlaczyc przycisk mechanizmu zamka klapy
Wszystko dziala, wystarczy wpiac sie w odpowiednie piny i otwieranie bagaznika funkcjonuje
-
[ALL B6] Przełącznik centralnego zamka w drzwiach pasażera
Podlaczylem w ten sposob i dziala jedynie podswietlenie przycisku, otwieranie i zamykanie nie dziala Zeby zmostkowac z drugim przyciskiem musze ciagnac wiazke od lewych drzwi czy sa jakies skroty ?