Treść opublikowana przez storm37
-
A4 B6 Prośba o analizę logów
Zrób pożądnie logi to bedziemy sprawdzać. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012/
-
Audi A6 C6 009261 - Czujnik 3 temperatury spalin zespół 1
Uszkodzony byl przewod czujnika. Wywalalo blad silnika na zegarach. Pozatym auto jezdzilo normalnie.
-
Audi A6 C6 009261 - Czujnik 3 temperatury spalin zespół 1
Witam, Panowie pomóżcie zlokalizować czujnik temperatury spalin, który to jest dokładnie bo bardzo mało informacji w necie o tym błędzie. Audi A6 C6 3.0 TDI 009261 - Czujnik 3 temperatury spalin; zespół 1 P242D - 000 - zwarcie z plusem Ramka zamrożona: Stan błedu: 01100000 Priorytet błedu: 0 Czestooa błedu: 1 Wew.licznik błedów: 255 Przebieg: 217341 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2014.07.02 Czas: 16:56:43 Ramka zamrożona: Obroty silnika: 0 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 0.0 km/h Temperatura: 87.0*C Temperatura: 554.6*C (bez jednostek): 0.0 Temperatura: 37.8*C Kody gotowooci: 1 1 0 1 1
-
iphone 5 warto?
Pablo co tu chcesz uswiadamiac ? Na sile probujesz przekonac wszystkich do androida :-) argumentujac to wadami tego systemu i przyznajac racje ze system jest niestabilny. To tak jakbys kupil samochod 300 konny a rozpedzal sie nim do 100-tki w 15s twierdzac ze wszystko jest OK - ten typ tak ma. W IP nawet zapychajac system wieloma programami tego nie doswiadczysz. Brandowany soft, loga operatora..., nie doswiadczysz tego w apple :-) Samsunga telefony rowniez sa drogie w dniu premiery, cena z czasem sie stabilizuje tak jak w apple choc fakt sa drozsze od pozostalych marek ale za jakosc trzeba niestety zaplacic wiecej. Android tez aplikacje ma platne ale jezeli ktos wybiera droge "piractwa" to juz kazdego indiwidualna sprawa. A co do wielkosci urzadzenia jezeli bede chcial wieksza przekatna obrazu zeby lepiej sie fora przegladalo to kupie sobie np. tableta, a nie telefon o przekatnej 5/6 cali w komplecie z plecakopodobnym pokrowcem
-
iphone 5 warto?
Danny chyba nigdy w rece nie miales iphona skoro piszesz takie glupoty. Android nie ma problemow z softem ? Nie wspomne o zwiechach ktore mu towarzysza. W ip4 przez 3 lata uzytkowania ani razu system sie nie zawiesil telefon chodzil plynnie. Teraz o ip5s tez zlego slowa nie moge powiedziec. Do androida mam codziennie dostep i jak dla mnie jest to mega niedopracowany system o windowsie juz nie wspomne.
-
iphone 5 warto?
Mialem iphone 4, teraz mam 5s i smialo moge polecic ten telefon. IOS jest plynny i nie ma z nim praktycznie problemow. Kolega z pracy ma SGS4 robilismy test w Geekbench 3 i IP okazal sie szybszy choc ma 2 rdzenie mniej i mniejsze taktowanie. Z bateria nie jest tak zle zalezy ile sie uzywa telefonu i co na nim sie robi, jezeli powylancza sie zbedne funkcje to i czas sie wydluzy.
-
Valentine One - czy ma ktos mozliwosc sprowadzic z USA ?
Dzieki roman_tyk za rade , wybor padl na V1.
-
Valentine One - czy ma ktos mozliwosc sprowadzic z USA ?
Znam zasade działania AR, po obecnym kursie wychodzi 1200zł
-
Valentine One - czy ma ktos mozliwosc sprowadzic z USA ?
Witam, tak jak w temacie, czy ma ktos mozliwosc sprowadzic ten antyradar z USA do Polski ? Valentine One radar and laser detectors
-
odstajaca osłona fotela
Jak cos to mam rowniez fotel do B6 szary/swing sport z grzaniem strona pasazera i caly tyl z klapka i workiem na narty. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
odstajaca osłona fotela
Mam taki zestaw naprawczy, kupilem i nie wykorzystalem bo fotele zmienilem na skorzane, oddam za 40zk + przesylka. Jak cos to pw. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Bez problemu można znaleźć na różnego rodzajach forach lecz ten z groupona jest dość atrakcyjny - masz jeszcze do wydania 300zł. Niezla sciema z tym kuponem kupilem nowke kupon z groupona po wpisanie na orange.pl wyswietla ze jest "bledny statatus kuponu" Dzieki pomocy moderatorow z forum orange otrzymalem dzis nowy kod ktory dziala, zlozylem zamowienie z rabatem i czekam na zlotego iphona 5s :-) abonament 69,90zł -30% rabatu = 48,93zł
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Jeżeli skorzystasz z promocji -30% rabatu na abonament przez 24 miesiące, oferta w Orange robi się dość ciekawa. Cały kontrakt wynosi Cię wtedy: 69,90-30%=48,93 48,93*24+1979=3153,32 Jeżeli ilość minut i pakiet danych, które oferują w tym pakiecie są wystarczające to odpowiedź jest jednoznaczna Co do świątecznych okazji - wątpie, żeby ceny iPhone'a 5S poleciały w dół. Skad wziasc kupon obizajacy abonament ? Ok znalazlem na grouponie.., chyba ze ktos ma zbedny :-)
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Iphone 5s jest juz dostepny w orange oplaca sie go wziac w abonamencie 69zł 24mc za 1979zł ?
-
Turbo dekoder - i jak tu teraz zostawić auto na parkingu
Uwazasz ze immo jest dobrym zabezpieczeniem :-)
-
Sprawdzenie ładowania turbiny jak?
Nie zrobisz testu z poziomu vaga, egr masz praktycznie na wierzchu zobacz czy klapa pracuje jezeli ma opory to jest zasyfiona od srodka. Rozkrec, wyczysc i po problemie.
-
VAG COM wersja PL !!!
Jezeli chcesz miec kabel na biezaco z aktualizacjami to tylko ori, przy probie aktualizacji klona uwalisz kabel. Klon dziala tylko z paroma wersjami vcds en i chyba z wersja demo 10.6PL
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Turbo do czyszczenia, masz duze przeladowanie i to jest przyczyna trybu awaryjnego
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Mozesz powtorzyc logi dynamiczne 8 i 11
-
polski vag nielaczy z immo
Dokladnie tak jak napisal kolega cabanmat zmien polskiego vaga na vag-com najlepiej 3.11 i zobacz czy sie polaczysz, masz bardzo slaby interfejs wiec nim zabardzo nie poszalejesz.
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Po logach nie widac zbyt duzego przeladowania, odepnij sztange i zobacz jak pracuja kierownice, winny rowniez moze byc zawor n75. Problem z bledem 17965 powraca czy przypadek jednorazowy ?
-
polski vag nielaczy z immo
Jakiego interfejsu uzywasz ?
-
Drukarka................ laser czy atrament???
Dobra i niedroga w utrzymaniu atramentowka ze skanerem i wifi Brother DCP-J315W Brother DCP-J315W (DCPJ315WYJ1) - Ceneo.pl Jezeli nie potrzeba koloru to polecam ci laserowa BROTHER HL-2135W rowniez posiada wifi i jest tania w utrzymaniu Drukarka BROTHER HL-2135W (HL2135WYJ1) - Ceneo.pl
-
Wybór routera
A nie lepiej dokupic mocniejszej anteny ? przeciez ten linksys to dobry sprzet...
-
Sony KDL-46W905A
Chyba ci chodzilo o obrazy wzorcowe. Aby przeprowadzic profesjonalna kalibracje niestety bez kolorymetru, spektometru (ktore malo nie kosztuja) i duzej wiedzy sie nie obejdzie. Jezeli chodzi o LED to chyba na dzien dzisiejszy lepszego o sony nie ma. Jezeli chodzi o f8000 jest to kwestia ustawien, w sklepach przewaznie ustawiony jest profil sklepowy z trybem obrazu "dynamiczny"