Treść opublikowana przez storm37
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
Meguiar's i po klopocie
-
[B6 AVF] Elektryka tylnych prawych drzwi nie działa
Sciagasz listwe ozdobna masz tam 3 sruby nastepnie demontujesz korbe otwierania szyby i jest jeszcze 1 sruba pod podlokietnikiem pozniej deliatnie odciagasz tapicerke drzwi od dolu i wszystko ladnie schodzi. Co do braku oswietlenia jak i braku informacji na fis to sa nastepujace przyczyny: uszkodzona krancowka w zamku, przerwany lut na plytce w zamku (czeste uszkodzenie), przerwany przewod pod gumowa oslona miedzy drzwiami a kabina (czeste uszkodzenie). Ja bym obstawial 2 ostatnie, sam niedawno z tym problemem walczylem, obydwie strony nie dzialaly z jednej przerwany przewod z drugiej uszkodzony lut, teraz jest wszystko
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Nikon d80+50mm 1.8
-
[ALL] Jak podpiąć airbag fotela z b7 do b6
Ok dzieki, te fotele miales z rozsuwanym przodem ?
-
[ALL] Jak podpiąć airbag fotela z b7 do b6
Wszystko podlaczone elektryka i airbagi Plug&Play, tylko musze przelozyc podgrzewanie bo niestety w tych co kupilem nie bylo, mysle ze nie bedzie z tym problemu.
-
[B5 AHL] Poszukuje dobrego elektryka Legnica bądź okolice (dolnośląskie)
kolego w Głogowie mam namiar na b.dobrego elektromechanika samochodowego jak chcesz nr pisz na PW
-
[ALL] Jak podpiąć airbag fotela z b7 do b6
Dzieki domin79 pozniej bede je montowal to sprawdze czy dziala, ale nadal mam dylemat z poduchami
-
[ALL] Jak podpiąć airbag fotela z b7 do b6
Witam kupilem fotele s-line patrzac na kostek od airbagu u mnie sa 2 przewody niebieski i brazowy a fotelach z b7 sa 3 przewody niebieski, brazowy i czarny po co jest ten dodatkowy czarny przewod czy mozna go pominac ? Dodatkowo fotele maja pelna elektryke moje mialy sterowany tylko odcinek ledzwiowy czy mozna pociagnac zasilanie od tego sterowania czy bedzie wiecej roboty ?
-
[ALL B7] Szarpie silnikiem przy wciśniętym pedale w podłoge
Kolego odepnij lub zaslep EGR i zobacz czy dalej bedzie szarpac Jakoś nie widzę wpływu EGRu na szarpanie podczas jazdy, ewidentnie któryś PD się zawiesił. Miałem ostatnio to samo. Moga to byc PD ale niekoniecznie, EGR ma wplyw na szarpanie/dlawienie silnika, chyba lepiej wypiac EGR i sprawdzic czy jest jakas zmiana niz ladowac sie odrazu w zakup PD nie majac 100% pewnosci ze to ich wina. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dziwne_przerywanie_podczas_przyspieszania-t127245.0.html tu tez wygladalo na PD a winny byl EGR W moim AWX-e tez mialem delikatne szarpniecia przy ok. 1800obr, przy odlaczonym EGR szarpniecia ustapily EGR nowy okazuje sie ze sterowanie jest walniete.
-
[ALL B7] Szarpie silnikiem przy wciśniętym pedale w podłoge
Kolego odepnij lub zaslep EGR i zobacz czy dalej bedzie szarpac
-
[B6 AWX] Zaślepienie EGR
Tez moge potwierdzic ze roznice zauwazylem po zaslepieniu EGR, tak jak pisal Nonilion troche szybszy ma start z dolu.
-
[B5 AFN] Logi po wymianie Turbiny + wymiana N75 dnia 20.05.2001
Jest lepiej ale nie idealnie, zawor wymieniles na nowy/uzywany, ori/zamiennik ? wszystkie wezyki podcisnienia sprawdzone ? Przeczysc lmm np. izopropanolem pozniej dobrze wysusz, bo troche przycina i wstaw ponownie 11, 03, 08 na 3-cim biegu. pozdrawiam
-
[ALL B6] Wymiana poduszki skrzyni
Czy przy wymianie poduszki skrzyni trzeba ja wymienic razem z podpora czy wystarczy sama poduszke przykladowo taka http://www.allegro.pl/item982692208_poduszka_skrzyni_biegow_audi_a4_nowa_org.html
-
[ALL] Pomysł na zabezpieczenie dekielków od felg
Makaiv mozesz napisac jak montowales te srubki
-
[ALL] Pomysł na zabezpieczenie dekielków od felg
Myslalem zeby nawiercic otwory w wewnetrznych rantach dekla i felgach i skrecic to malymi srubami np. na imbus
-
[ALL] Pomysł na zabezpieczenie dekielków od felg
Witajcie, czy ma ktos pomysl jak zabezpieczyc takie dekielki od felg przed zlodziejami ?
-
[ALL] Jakie opony na felgi 17''
225 jest chyba niewiele wezsze niz 235 a co powiecie o 205, 215 ?? Auto na tych 17'' opona 235 tak jakby slabiej przyspieszalo niz na 15'' no i oczywiscie spalanie poszlo w gore, jezeli zmniejszy sie szerokosc opony czy to sie zmieni czy poprostu taki jest urok wiekszych kolek ??
-
[ALL] Jakie opony na felgi 17''
Witam, zakupilem felgi 17'' z oznaczeniem 7,5Jx17 H2 ET43 z oponami 235/45 ZR17, poprzednio jezdzilem na 15'' z oponami 195/65 i cos nie moge sie przyzwyczaic do tych szerszych opon, chce je zamienic na cos wezszego, jakie najwezsze opony wejda na ta felge ??
-
[B6 AWX] Ile zużywa wam płynu do chłodnicy ?
Jezeli bral by olej w niewielkich ilosciach to mozna by powiedziec ze "normalna zjawisko" ale plyn chlodniczy :gwizdanie: to juz grubsza sprawa
-
Wesołych i zdrowych świąt
Ja również życze wszystkim forumowiczom WESOŁYCH ŚWIĄT
-
Muzyka w naszych autkach
spirit flies to you - Monjes Budistas
-
[B6 AWX] Zapchany katalizator , turbina puszcza olej
Jezeli chodzi o cisnienie to jest OK, stan normalny 25-31bar, roznica miedzy cylindrami 5bar
-
[B6 AWX] Zapchany katalizator , turbina puszcza olej
Jest taka opcja ze turbo stracilo swoje uszczelnienie przez zapchany katalizator, gdzie robiles regeneracje turbo - moze zle ja wykonali ? Zazwyczaj firmy ktore tym sie zajmuja daja gwarancje, jezeli bylo robione to niedawno zawiez turbo na gwarancje jezeli ci dalej puszcza olej.
-
[B6 AWX] Zapchany katalizator , turbina puszcza olej
Sciagnij waz od turbo ten co idzie od puszki powietrza i sprawdz jakie ma luzy turbosprezarka, co do kata to jezeli jest zapchany to ma wplyw na szybsze zuzycie sie turbo. Co do dymienia to bylo poruszane mnostwo watkow na ten temat
-
[ALL B5] Pilne!! Potrzebuje numer lakieru "Bambusowy metalik"
Podaj vin to sie odczyta jaki masz numer koloru