Treść opublikowana przez storm37
-
[ALL B6/B7] Czy da rady podlaczyc przycisk mechanizmu zamka klapy
Mam zamontowane w kieszeni, mam tez wiazke do tego przelacznika - czy wystarczy wpiac sie w kostke ktora idzie do silniczka szyb czy trzeba cos zmieniac ?
-
[ALL B6/B7] Czy da rady podlaczyc przycisk mechanizmu zamka klapy
Tak jak w temacie czy idzie podlaczyc ten przycisk zeby funkcjonowal tanim kosztem
-
[ALL B6/B7] Wyłącznik bezpieczeństwa dla zamka centralnego - pytanie
Pytalem Bartka, tak jak piszesz powinien byc odpowiedni modul, pociagne wiazke z 2 przycisku i bedzie
-
[ALL B6/B7] Wyłącznik bezpieczeństwa dla zamka centralnego - pytanie
Wszystko jasne, mozna go polaczyc z przyciskiem kierowcy ? bedzie dzialalo ?
-
[ALL B6/B7] Wyłącznik bezpieczeństwa dla zamka centralnego - pytanie
Witam, czy spotkal sie ktos z tym przyciskiem po stronie pasazera ? Kupilem boczki europejskie i ten wlacznik jest i po stronie pasazera i kierowcy. chodzi o ten wlacznik
-
[ALL B6] Jak wymontować przyciski od szyb elektrycznych
chyba zartujesz to jest doslownie 15min roboty i masz go w reku.
-
[B6 AWX] Pomocy, pęknięty wąż turbo -> rura pod wzmocnieniem
waz z pierwszego posta laczy turbo z rura cisnieniowa a ten aukcji intercooler z rura ciesnieniowa
-
[B6 AWX] Czy Tempomat jest podany w kodach wyposażenia?
Sprawdz czujnik sprzegla czy nie jest walniety silnik 01 -> bloki pomiarowe ->grupa 06 drugie pole powinno byc 000 a cala procedure kodowania masz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0
-
[B6 AWX] Jazda po kałużach-strata mocy od 900-1800obr i teraz gaśnie cakiem
Kolego przed kupnem przeplywki zaslep jeszcze EGR (sciagnij waz z egr i zaslep go np. sruba) i zobacz czy cos sie zmieni.
-
[ALL B6] Plastik na tył fotela kierowcy
mam taki zestaw naprawczy na sprzedaz ORI cena 40pln
-
[ALL B6] Utrata mocy podczas deszczczu
poszukaj na forum bylo wiele tematow na ten temat.
-
[ALL B7] Biały dym z tłumnika
Nie ma jak dobra rada..,zycze ci Krikers zebys kupil kiedys takie auto. sorry za OT
-
[B6 AWX] Brak oświetlenia wewnątrz samochodu
sprawdz krancowki w zamkach, poprawnosc stykow na plytce od zamka lub okablowanie drzwi/slupka (lubia sie lamac przewody pod gumowa oslona)
-
[B6 AVF] Pojawił się błąd po zaślepieniu wężyka do zaworu EGR. Jak temu zardzić
Dziwna sprawa, po zaslepieniu nie powinno wywalac bledu (mam zaslepiony tak jak ty i jest OK), podepnij vaga i bedzie jasne w czym tkwi problem.
-
Regeneracja włącznika świateł
Sama farba nie wystarczy poniewaz wokol ikonek bedzie odpryskiwac farba trzeba to jeszcze zabezpieczyc nap. lakierem matowym. Po takim zabiegu malowanie starczy na lata...
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
czy oplaca sie webasto ori audi z pilotem w bdb stanie + montaz w cenie 1500zł ?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Podejdzie
-
Regeneracja włącznika świateł
Strasznie drogie masz to biuro reklamy:) Jezeli masz taniej zaoferuj swoja pomoc i do dziela
-
Regeneracja włącznika świateł
Nie chce mi sie kombinowac z kompletowaniem osob, po prostu nie mam na to czasu. Jak ktos chce moze zamowic komplet a pozniej odsprzedac czesc koledze. mlody_drog nie ma problemu tylko musze sie zorientowac ile moze kosztowac list do Irlandii (najlepiej polecony z nr nadania poniewaz chce uniknac nieporozumien ze np. nie wyslalem). Jak ktos chetny to prosze info na pw. Moze umowmy sie ze do poniedzialku czekam na zamowiania i jade hurtem druknac.
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja też bym kupił kilka sztuk. Pewnie więcej osób takich by było. Poratujcie kolegów. Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac. pozdro
-
[ALL B6] Co to za część ?
to jest wspornik gumowego pancerza przewodow wychodzacych ze skrzynki komputera.
-
[ALL B6] Problem z drzwiami brak informacji na FIS-ie.
Pewnie winny jest przerwany lut, rozkrec zamek dostan sie do plytki i przelutuj styki. nie audi ale sytuacja podobna i zamek niemal ze taki sam wiec moze pomoze. http://www.taligentx.com/passat/maintenance/doorlockmechanism/
-
[ALL B7] Jakie kolory tapicerki ?
to nie sa moje elementy, zdjecie dalem dla przykladu, mniej wiecej tak to wyglada jezeli sie przylozy do tunelu cos czarnego, dokladnie chce sie dowiedziec czy sa elementy wnetrza b7 sa dostepne czarne jak "smola" czy z delikatnie jasniejszym odcieniem.
-
[ALL B7] Jakie kolory tapicerki ?
Niestety tunel juz zamontowany nie spisalem numeru ale odbiega mniej wiecej tak jak to jest na zdjecieu Mam w planach jeszcze kupno plastikow bocznych, mam juz upatrzone ale dzwoniac do goscia tlumaczyl ze kolor plastikow jest czarny ale delikatnie jasniejszy odcien niz typowo czarny, plastiki z b7
-
[ALL B7] Jakie kolory tapicerki ?
Witam, czy w B7 jest dostepny typowo czarny kolor np. tunelu, plastikow slupka itp. Ostatnio zakupilem tunel z b7 2007r niby czarny ale jezeli sie do niego przylozy np. czarny klimatronik to jest roznica w kolorze tunel tak jakby dawal odcien jasno czarnego lub bardzo ciemny granat ?