Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Plastik na tył fotela kierowcy


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

szukam szukam nie mogę znaleźć żadnego postu na ten temat...

otóż na oparciu fotela z tyłu jest taki kawałek plastiku, u mnie on się urwał ale tylko na dole (szczęście w nieszczęściu), nie widzę żeby były tam jakieś zatrzaski czy cokolwiek czym można by to przymocować. są tylko ślady jakby to było przyklejone. może ktoś powiedzieć jak to przymocować żeby było jak należy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale jeszcze jakos nie zainteresowałem sie tym tematem. Tak wiec sie dolaczam i czekam na jakies wnoszace posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak go się odpina w górnym punkcie? Bo ja go prawie złamałem. Może da sie jakoś pospawać :evil: , ale trzeba to najpierw zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też to miałem u siebie i w ASO wymienili samo mocowanie jakieś ale na pewno nie cały plastik... :) ale nie powiem ile to kosztowało niestety, bo nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że dużo z nas ma podobny problem. u mnie też jest to samo, więc dołączam się do tematu :) po ściągnięciu tego plastiku czy jest jakiś sposób na zamontowanie plastiku żeby dół nie odchodził :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy kupić w aso zestaw naprawczy..są takie blaszki..montujemy w 10 minut i jest git..od założenia jeżdze już rok i jest ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek próbował będę naprawić u naszgo kolegi.Oczywiście jak coś wymyślę to zrobię fotki. :)

Mały problem bo On waży 160 kg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś zawodnik Sumo ?? :tongue4:

Nie :polew: wręcz przeciwnie :wink4:

Maratończyk :mysli: Rzuć waskipl foty i potwierdz nr czesci, jak juz bedzie wszystko wiadomo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odbieram po południu ten zestaw naprawczy w ASO, koszt 60zł jakoś, spienia mnie fakt, że jak pytałem o cenę całego plastiku i mówiłem kolesiowi z ASO, że mi pękły te uchwyty to nic nie podpowiedział w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś ma fotke tego zestawu naprawczego? Bo jesli to sa jakies blaszki i koszyuja 60 zl to moze lepiej dorogic takie blaszki? pracuje w tym i nie ma problemu aby dorobic i sprzedawac po 30 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś ma fotke tego zestawu naprawczego? Bo jesli to sa jakies blaszki i koszyuja 60 zl to moze lepiej dorogic takie blaszki? pracuje w tym i nie ma problemu aby dorobic i sprzedawac po 30 zl.

chyba lepiej kupić i mieć na wzór żeby były identyczne. chyba że taki z ciebie spec że na oko ci sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...