Treść opublikowana przez storm37
-
Sony KDL-46W905A
To jeszcze malo slyszales :-) Kalibracja TV z certyfikatem (LCD, LED, plazmy, projektory) osoba ktora kalibruje TV jest Maciej Koper moderator hdtvpolska.com dobry1 tu masz dobre porownanie Sony W9 i Samsunga F8000 MEGA-TEST: Samsung 46F8000 kontra Sony KDL-46W905 - Wielkie porównania - Artykuły - Articles - HDTV Centrum Polska tutaj jest test kalibracji Wielki test kalibracji TV - czy to jest rzeczywiście potrzebne? - Ogólnie o HDTV - HDTV Centrum Polska
-
Sony KDL-46W905A
Jezeli nie bierzesz pod uwage plazme to bedzie najlepszy wybor, ostatnio sam szukalem telewizora dla siebie.., wybralem samsunga F8000 ale jezeli sony bylby wtedy w podobnej cenie wybral bym chyba sony w905a a roznica byla spora prawie 2tys. Po kupnie zastanow sie nad kalibracja TV koszt 300zł roznica w obrazie bardzo duza.
-
Dostępność zakupu tulei wahacza tylnej osi B6/B7
Jest dostepna tuleja dedykowana do B6, cos slabo szukales... LEMFORDER TULEJA WAHACZA TYŁ AUDI A4 SEAT EXEO (3232984473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jak wyjąć pompowtryski?
Istnieje MARK-MOTO - Adapter do wyciągania pompowtryskiwaczy Volkswagen TDI PD
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
Kolego dobrze doczytales a owy uszczelniacz to nie silicon tylko specjalny klej ktory sie daje po obu stronach glowicy tak jak na zdjeciu, nalezy pamietac aby tego kleju nie dawac duzo tylko minimalnie przy samych rogach. Nie jest to wymysl jakiegos mechanika nieudacznika lecz patent stosowany w fabrykach silnikow VW.
-
/Quattro/ prośba o opinie - LOGI - turbo na AWX + wirus
Pompka podcisnienia pompujesz gruszke na 1.2 bara i ustawiasz srube ograniczajaca. Zaworek zwrotny przy podcisnieniu sprawny ??
-
błąd 001027
Ma to zwiazek z zaworem EGR, sprawdz zawor n18 oraz jego wtyczke wraz z kabelkologia.
-
Nie moge wejsc w LOGIN 11 W ENGINE vag 10.6
Ogolnie z klonami 10.6 jest masa problemow glownie z komunikacja, nastabilniejsza wersja to 908. Podepnij ori vcds-a a pewnie sie polaczysz.
-
ESP bład 1826
Wykonaj kierownica obrot w lewo i prawo do konca pozniej przejedz sie kawalek na prostej jezeli nie pomoze zrob adaptacje czujnika skretu G85
-
/Quattro/ prośba o opinie - LOGI - turbo na AWX + wirus
co to znaczy N75 sprawdzony (czyszczony) ?? rozbierales go ?? Moze podczas czyszczenie uszkodziles membrane.., podmien go na poczatek bo cos mi sie zdaje ze masz problemy z podcisnieniem. Jezeli podczas przekladki nie ruszales regulacja sztangi jak i sruba zderzakowa nie ma potrzeby ich regulowac. Przewody podcisnienia tez sprawdz jeszcze raz szczegolnie przy laczeniach czy nie sa popekane.
-
[ALL B7] 2.0TFSI proszę o analizę błędu
Prawdopodobnie czujnik G410 do wymiany lub jego kabelkologia, sprawdz vcds blok 103 1 pozycje masz tam aktualne cisnienie i napisz jaka masz wartosc. Najlepiej zrob print screen-a grupy 103 i 106
-
[B6 BFB] licznik błędne dane w SOFTWARE CODDING
DEBUG/CodingLog.TXT
-
Gdzie jest odma ?
- Ocena logów Zawór EGR
A ja się z tym nie zgodzę. Mi ciekło z łączeń i też calutki EGR i pół silnika było zachlapane. Wyciągnąłem go, wyczyściłem, nowe uszczelki i już trzeci lub czwarty miesiąc suchutko. Nawet jak go porządnie przegonie również suchutko. Dodatkowo zmieniłem odmę na drugą i mam spokój. Po tych operacjach nie to auto, teraz czuję, że mam AVF pod maską. Jezeli cieknie z laczenia to wystarczy wymienic uszczelke jezeli natomiast cieknie z otworow odpowietrzajacych w EGR czyszczenie nie pomoze.- Ocena logów Zawór EGR
Czyszczenie nic nie da, po krotkim czasie znowu sie bedzie lalo, na 100% wyciek jest miedzy silowniczkiem uchylajacym egr a tulejka prowadzaca, proponuje rozebrac egr uszczelnic go i zaslepic lub kupic nowy.- Podłokietnik
Tez tak mialem, rozbierz go i podklej miejsca trzeszczace np. tasma- Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
Zrob 11BS, na bank problem z podcisnieniem lub dziura w dolocie.- Niezapięte pasy pasażera, a ostrzeżenie
Najpierw sprawdz czy w fotelu pasazera jest wiazka idaca do zamka pasow, jezeli nie ma wiazki to nie ma opcji zeby u pasazera informowalo o niezpoietych pasach.- Opony letnie 17"
Ja też miałem 225/45/r17 i było generalnie ok. Zastanwiałem się aby wrócić do książkowego 235/45/r17 ale mi odradzono. Miałem właśnie Nankang 225/45/r17. Oponki nie hałasują no i na długo starczają, ale trzymanie na mokrym mogłoby być troszkę lepsze... Moje są jeszcze tak na dobry sezon / dwa, także chętnie odsprzedam (250 za komplet) jeśli ktoś chętny. Ile sezonow na nich zrobiles ??- Opony letnie 17"
czy opona 205 nie bedzie zabardzo naciagnieta na felge 7,5 ? Zastanawiam sie nad 215/45 lub 225/45. Co powiecie o Toyo Proxes T1-R ?? tomekSSK i jak sie sprawuje oponki Nankang ??- Opony letnie 17"
Witam, mam zamiar kupic nowe opony letnie 17", jaka firme polecacie ?obecnie mam 235/45/17 felga 7,5 cala. Jaki mniejszy rozmiar moge na felge 7,5 cala zlaozyc ? obecne 235 sa jak dla mnie troche za szerokie. Najlepiej oferta z www.oponeo.pl opony na taka felge:- [B6 AVF] Nie mogę zwiększyć dawki paliwa
Jestes pewny ??? skoro udalo sie zwiekszyc i fizycznie widac to na logach to cos w tym musi byc. Sam osobiscie testowalem te ustawienia i stwierdzam ze roznica jest odczuwalna (takie sa moje odczucia), lecz jest ograniczenie ktorego chyba raczej sie nie omienie - pozostaje korekta mapy.- [ALL B6/B7] Parktronic-czy mróz powoduje że raz działa a raz nie?
Tak, zapnij vaga a napewno ci powie ktory czujnik jest uszkodzony. Ciagly sygnal informuje o usterce.- [B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
podmien zawor n18 lub zaslep sruba podcisnienie od egr i zobacz czy bedzie roznica...- [ALL] Jak zainstalowac VCDS 10.6 na win 7 64 bit
Ten VCDS masz ori czy jakas chinska podrobke ?? - Ocena logów Zawór EGR