Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________to są fotki z mojej komórki wszystkie więc jakość i tak niezła- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Pas na lotnisku bardzo ładna prosta :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wszystko się jakoś kręci [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:08_________________________________________________ pas na lotnisku ok 1000 m- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszła sobie Malutka :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się kolego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no liczymy na Ciebie Adaś ale nie padaj już do końca zlotu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też jestem- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Zapraszam na spoty Poznańskie- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie :evil:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Wy macie nieaktualne napisy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok czekam na kolegę do kierowania :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mam nadzieję że ktoś się zbliży chociaż- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to przepraszam .... to nie przeszkadzam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o czym idzie szydera- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no już zrobione :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nikt nie dostał .... bo to jest projekt wielkoformatowy na który wszscy się zrzucimy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dostałem a Ty nie masz też nowego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie masz ?? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00