Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
idę się wykąpać zaraz wracam :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zwariował albo się zakochał
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Proszę WPŁACAĆ KASKĘ BO w dupee pasem będzie poważnie to mamy zobowiązania i takie tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narak kurcze ale roboty z tym zlotem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Piotrek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze zmęczony jestem normalnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć SIŁA- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko co tam słychować- SPOTY RADOMSKIE
a piwo przyniosłeś ?? nie nosze przy sobie piwa :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zaraz do Mosiny śmigam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to się najeździsz- SPOTY RADOMSKIE
a normalnie przywitać sie chciałem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak właśnie zrobię- [ALL B6] Wymiana sprężyn seryjnych na obniżające
jeżeli chcesz obniżenie na poziomie -30 to może zawias ori 1BE albo 1BV ( twardszy )..... w sprawie zawiasu każdego rodzaju pisz do Vario-Tech , gość na prawdę ma pojęcie w tym temacie ...- SPOTY RADOMSKIE
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak wyszło ... ale już jestem zmęczony na samą myśl że muszę na spacer z Julką wyjść :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko z rana o widzę ranny ptaszek z Radomia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a on jest taki bydlak niewychowany obiecuje obiecuje i nic nie gadaj nie gadaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też się piszę jak coś [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:15_________________________________________________ mogę jutro poinstruować na GG- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam bo wykończony jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musiałem się trochę "zmusić" do nauki dziś ale już mi lepiej ucz się ucz .... czasem warto- BT nie czyta listy kontaktow
masz pewnie Symbiana .... ja mam motkę i czyta mi wszystko jak trzeba .... w nokii z symbianem masakra ....Malik wklejał listę tel które są kompatybilne ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie rób takich mieszanek Wojtek ... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00