Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co ...chyba ostro masz w czubie już co ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Kamosor
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
wszystko bendzie nic się nie martf ... śmiało morzesz pienionrzki wpłaacać- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
jest jest już gotowy ..... :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SIŁA I MIAZGA- SPOTY RADOMSKIE
albo ze wszystkimi :polew:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
co sugerujesz Jarek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadka koleszko- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja mogę przyjąć jakąś kobitkę :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko sie nie schlej :gwizdanie: hahaha- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to po liście widać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja popijam Fante- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja będę z dzieckiem więc muszę mieć jakieś normalne warunki ....tak jak Ty zresztą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak jestem głodny to mi wsio ryba- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:gwizdanie: no bierze ...poświęca się dla ogółu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze pizze sobie robię w piekarniku :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co robiłeś :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem było miło- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
I KASĘ WPŁACAĆ BO NA WAKACJE MUSZĘ MIEĆ- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
I KASĘ WPŁACAĆ BO NA WAKACJE MUSZĘ MIEĆ- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no no może wyglądać :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
broiłem to siedziałem a co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki stary .... teraz to nawet zimą będę nad morze jeździł - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA