Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też ale dawno nie robiłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to żeś zaszalał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo to ładnie zaplusowałeś :naughty:- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Maciuś [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 22:12_________________________________________________ cześć Maciuś Pewnie że się udał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można wrócić w razie w- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakoś takoś :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żony nie ma to na kolacje romantyczne lata [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:57_________________________________________________ a co :kox:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
Fanta to dopiero kopie :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i bardzo dobrze ....my ludzie pokoju- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć nie boj- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
o kase zawsze trzeba ładnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to piwko i w kimono odpoczywać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaraz Bartek ...daj mi chwilunie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ... bo my fajne chłopaki jesteśmy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo cześć Marcin- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj dużo by opowiadać wpadnij na piwko to opowiemy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no cześć młokos- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Daras ....- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum Zapraszam na spoty Poznańskie .... no niesamowita atmosfera jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki panowie i panie za grila i mile spędzony czas.... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00