Treść opublikowana przez Madas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie byłem pod wrażeniem jak zaczęły się zapisy ...szkoda jednym słowem ale co tam wypijemy za ich zdrowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no co Ty ...to taki styl nowy poetycki :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:43_________________________________________________ byle 100ml nie przekroczyc :polew: oj oj nie nabijaj się bo zaraz smutny się robie Madas cienki jesteś w te klocki??? za dobry to nie jestem ...ale w ping ponga nieźle mi idzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byle 100ml nie przekroczyc :polew: oj oj nie nabijaj się bo zaraz smutny się robie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i do tego i do tego staje z każdym :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jak z profilu wynika 26-latek " bujany fotel, cieple kapcie," ech... szybko przeszedłeś w wiek emeryta stary on był 7lat w komandosach jako tajny agent upijał wszytskich i wyciagal tajne informacje no był mogę potwierdzić :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to też do normalnych nie należysz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż w mordę cos musi z nim być nie hajhitla
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego rżysz koniu jeden siana chcesz :polew: :polew: :polew: :polew: ale kulturka no proszę :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak nagle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tej ale cytaty letą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jebło cie witałem Kranik66 :gwizdanie: narazie podgląda zbok podam go na gliny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jebło cie wyrażaj sie chamanie jeden :tongue4: no właśnie gnojcu zasrany Kuredu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jebło cie witałem Kranik66 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
plus ze dwie miseczki sałatki i ze 4 skibki chleba aaaa i pół litra Fanty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mamy tyle żarcia mieć- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Nikuś to taki kurde delikatny jest normalnie velvet- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jest tu grane powoli nie łapie o co kaman- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nerki musza byc czyste na zawody :gwizdanie: a co za zawody są nie napisze Ci bo na sama mysl mialbys juz kaca :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nerki musza byc czyste na zawody :gwizdanie: a co za zawody są- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie narazie oczyszczam organizm :naughty:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:06_________________________________________________ cześć Patrik kope lat aj tam pare dni :gwizdanie: no te pare dni to wiecznośc tęskniliśmy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Patrik kope lat- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo co gościu opykam Cie w kosza no w kosza może i tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koleszko co sugerujesz - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00