Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. tam są wczorajsze bo już sprawdzałem
  2. jakie były numery w dużego bo puściłem dzisiaj a przegapiłem losowanie ?
  3. no właśnie bo rezać logo to już nie bardzo [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 19:01_________________________________________________kurcze ale wszystkich wywiało
  4. a czemu druga ?? za partnerkę
  5. siemasz Piekarz
  6. no to trzeba tam trochę pozmieniać ...bo logo trzeba automatycznie zmienić ...
  7. jak dla mnie pod M1 może być .....nie widzę problema ....czekamy na innych ....
  8. no nie tylko Ty , bo Adas też wcześnie wstaje
  9. nie kuś nie no niżej niż ma Ive to cholernie ciężko się jeździ .... coś w tym temacie Vario może napisać :gwizdanie: jak zrobisz te -40 to też bedzie kox ....
  10. co się stało że tak dużo ludków od Was zrezygnowało ze zlotu letniego a szkoda bo mieliście dużą ekipe.....
  11. a wyobaraź sobie że Vario miał jeszcze odrobinkę niżej
  12. Ty lepiej żadnej polerki nie rób tych alu ....[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 09:01_________________________________________________tak jak jest wygląda zajebioza
  13. zawsze możesz być :gwizdanie:
  14. przecież jest już po 8 ..... cześć Duluki [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 08:55_________________________________________________oooo Tomek wstał
  15. za dużo to już się nie zwolni z tej z listy co jest obecnie ....
  16. cześć boniu o której wy wstajecie
  17. noooo kurna chcesz się bić
  18. wróciłem z kina .... film " Wojna polsko - ruska " jak dla mnie jest filmem ciężkim , bardzo zakręconym i do tego watro być na spidzie....... jak dla mnie taki se .....
  19. no Ive teraz możesz śmigać wieczorem po mieście :naughty:
  20. Jarko nic mi nie umknie
  21. dobra ja też idę do kina na "Wojna polsko - ruska "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.