Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wszystko w miare ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam Was
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooooo i to jest pomysł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
własnie tam robilsmy próbe no to jeszcze raz sobie pojedzie ma 200m do autostrady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to niech jedzie na autostradę koło siebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już po programie ....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio gratulejszyn
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko muszę wiedzieć kilka h wcześniej ,żeby z pracy się urwać jak coś koniecznie .....będzie wiadomo pewnie dzień wcześniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomasz? no co chłopak ma już ponad 18 więc z szacunkiem napisałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale na następne gokarty z nami śmigasz co ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty Tomasz kiedy do TBG jedziesz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo R20 może
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co się miało stać a nie wiem właśnie [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:49_________________________________________________Nikuś to mój lapek ma baterie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wygenerować a co się stało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nadal chcę lecieć ale po ksero bo nie chce mi się lapka wyłączać ... bateria nie wytrzyma? jaka bateria
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nadal chcę lecieć ale po ksero bo nie chce mi się lapka wyłączać ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no w sumie... przeciez nawet sam Poziek nie wie co mu do glowy za pomysl przyjdzie :gwizdanie: dobrze że to lotnisko ma kilka hektarów- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
sniegu w Pile nie bedzie wiec nosa nie rozwali oj nie wiem czy śniegu się nie skołuje :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znam znam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no normalnie święta racja :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mam zrzucić ten ekran ? z balkonu ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
normalnie muszę ksero strony zrobić na pamiątkę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby nie okazało się że jest total brzydal ....znałem kiedyś taka laskę która głos przez fon miała miazga a na żywo jak zobaczyłem ją na targach to prawie się obaliłem taka była straszna ....[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:18_________________________________________________ oż kurde kto tu zawtał- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a to rzeczywiście normalny to nie jest - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA