Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. a wszystko w miare ok
  2. witam Was
  3. ooooo i to jest pomysł
  4. własnie tam robilsmy próbe no to jeszcze raz sobie pojedzie ma 200m do autostrady
  5. to niech jedzie na autostradę koło siebie
  6. już po programie ....
  7. Antonio gratulejszyn
  8. tylko muszę wiedzieć kilka h wcześniej ,żeby z pracy się urwać jak coś koniecznie .....będzie wiadomo pewnie dzień wcześniej
  9. Tomasz? no co chłopak ma już ponad 18 więc z szacunkiem napisałem :gwizdanie:
  10. ale na następne gokarty z nami śmigasz co ?
  11. a Ty Tomasz kiedy do TBG jedziesz ??
  12. albo R20 może
  13. a co się miało stać a nie wiem właśnie [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:49_________________________________________________Nikuś to mój lapek ma baterie
  14. wygenerować a co się stało
  15. no nadal chcę lecieć ale po ksero bo nie chce mi się lapka wyłączać ... bateria nie wytrzyma? jaka bateria
  16. no nadal chcę lecieć ale po ksero bo nie chce mi się lapka wyłączać ...
  17. no w sumie... przeciez nawet sam Poziek nie wie co mu do glowy za pomysl przyjdzie :gwizdanie: dobrze że to lotnisko ma kilka hektarów
  18. sniegu w Pile nie bedzie wiec nosa nie rozwali oj nie wiem czy śniegu się nie skołuje :gwizdanie:
  19. znam znam
  20. no normalnie święta racja :polew:
  21. skąd mam zrzucić ten ekran ? z balkonu ?
  22. normalnie muszę ksero strony zrobić na pamiątkę
  23. oby nie okazało się że jest total brzydal ....znałem kiedyś taka laskę która głos przez fon miała miazga a na żywo jak zobaczyłem ją na targach to prawie się obaliłem taka była straszna ....[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:18_________________________________________________ oż kurde kto tu zawtał
  24. a to rzeczywiście normalny to nie jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.