Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. to co tam chłopaki na zlot jedziecie
  2. to Ty takie rysuny walisz ??
  3. no chyba ktoś doszedł ... cześć Bartek
  4. trzymaj się
  5. napisalem do kuredu na pw. bo chyba sie relaksuje po intensywnie spedzonym tygodniu nie relaksuje tylko paruje :gwizdanie: noooo dokładnie :polew:
  6. a gadamy z Piotrkiem na tematy zlotowe i czekamy na Was
  7. spoko masz kilka dni jeszcze .....
  8. ta cena obejmuje pobyt w sobote 11.07 tzn wyżywienie, lotnisko i identyfikator ....
  9. tak ale jak nie grają z Wisłą
  10. spoko zapraszamy ...dopisz się do listy ....napisz do Kuredu żeby dopisał Cię :good:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:09_________________________________________________ jest 85 zl za cały dzień z wyżywieniem tzn Gril na lotnisku, obiad i kolacja .... przelew na konto podane w wątku zlotowym ...
  11. oż Grześ ... Ty manipulancie [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:06_________________________________________________ oż Ty .... :polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:06_________________________________________________zapomniałem że Grzesiek jest na ogólnopolskich Moderatorem
  12. zapodaj zatem ten projekt .... ocenimy
  13. ok 160 km ....
  14. ale my to rozumiemy Piotrek ...rodzina jest najważniejsza .....
  15. no masakra jak pada laptop zobaczcie do czego to doszło ...kiedyś nie było i się żylło
  16. trzeba zrobić to tak żeby każdy wyjechał ze zlotu z łezką w oku
  17. cześć Piotras
  18. coś tam mi w trawie piszczy .. ale pewności jeszcze nie mam [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 20:52_________________________________________________ Grzesiu :good: :gwizdanie:
  19. cześć Prezes .... pewnie że wysłaliśmy ...pewnie jutro będzie duży spływ na konto .... aaaa do Ciebie nie wysyłałem :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 20:47_________________________________________________Tomek ważne że cały dotarłeś
  20. u nas burza idzie jak byk .... duchota niesamowita
  21. u Ciebie tak ale u mnie żadnego nie ma
  22. mozna polezec na lace jak zaraz spadnie deszcz :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.