tutaj nie dyskutujemy ..lecz na wątku "Poezja Zlotowa" .... myślę że powoli się robi za duża grupa chętnych na odwiedziny i zrobi się sajgon i ro***erducha .... w ten sposób się możemy pogubić ....a czemu się nie zapiszecie na listę , próbujemy załatwić jeszcze kilka miejsc .....[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:48_________________________________________________Zlot jest imprezą zamkniętą. Jest możliwość obecności na zlocie przez całą sobotę ( ludzie z forum oraz zaprzyjaźnieni ) ....ale tylko i wyłącznie za określeniem się imiennie.
Koszt pobytu w sobotę to 85 zł - w tej cenie: obiad grilowy, kolacja ogniskowa, kiełbaski z grila na lotnisku oraz wstęp na lotnisko ...