Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. przecież sam możesz zamknąć jak otworzyłeś
  2. Kurczaki ale tematy idą a może dziarkę na pienisie
  3. witaj na forum
  4. wiem Jarko tam też wkleiłem
  5. hej no to ja nr 2
  6. dobrej Pawcio
  7. koniecznie Pawlik ... jak remont ?
  8. może Wasi ojcowie to bracia tylko nie wiedzą o tym
  9. ktoś rozsiewał na lewo i prawo no to ładnie Was posiali oni w Poniatowej a Wy w Poznaniu
  10. poka Tomek poka
  11. Bart-S zmieniał z B7 do B6 i pasują
  12. nooo trochę Was się narobiło
  13. noooo :polew: pozdro
  14. bawcie się dobrze i pozdrów Kijków
  15. haha czekolada :polew:
  16. :polew: oj Nikuś
  17. dokładnie
  18. myślę że tak ....dlatego nie będzie samowolki
  19. witaj Partik Adam do kiedy te 85pln za jeden dzień :gwizdanie: do 15 czerwca chyba bo wtedy musimy zapłacić za zlot ( jedzenie i spanie) i inne wydatki związane ze zlotem ....
  20. witaj Partik
  21. tutaj nie dyskutujemy ..lecz na wątku "Poezja Zlotowa" .... myślę że powoli się robi za duża grupa chętnych na odwiedziny i zrobi się sajgon i ro***erducha .... w ten sposób się możemy pogubić ....a czemu się nie zapiszecie na listę , próbujemy załatwić jeszcze kilka miejsc .....[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:48_________________________________________________Zlot jest imprezą zamkniętą. Jest możliwość obecności na zlocie przez całą sobotę ( ludzie z forum oraz zaprzyjaźnieni ) ....ale tylko i wyłącznie za określeniem się imiennie. Koszt pobytu w sobotę to 85 zł - w tej cenie: obiad grilowy, kolacja ogniskowa, kiełbaski z grila na lotnisku oraz wstęp na lotnisko ...
  22. a co Ty sie dziadkow pytasz? oni w tym wieku to wiesz, bujany fotel, cieple kapcie, herbata z cytryna i wiadomosci na TVP1 :naughty: no wiesz Ty co .... jak możesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.