Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też będę wcześniej bo muszę kartę sobie wyrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no zaraz trza sie powoli szykowac na ściganie jakieś ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki są inne sposoby na problemy...chcecie porozmawiać o tym :gwizdanie: :polew: właśnie jak coś to walcie jak w dym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś nam się forum rozpija
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie dużo jak na Wass
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez pierwszy raz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ładnie musieliście zabalować :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja spadam na policję ...będę potem
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Bedziesz musiał chłopakom na spocie pokazać ja tam Pie****e niechce oglądać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
to nieźle Bartek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już się niech boją ściganty :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla Ciebie to bankowo myślę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj będą Bartek o 18.30 .... a co tam u Ciebie??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sami sportowcy w poznaniu widzę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale koleżanek kolegów już nie skomentowałem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
losowo kasowałem żonkę mam tylko jedną- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok dzięki zaraz wywalę kilka PW ...może naście nawet- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
:naughty: to pięknie- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Zlot jest imprezą zamkniętą. Jest możliwość obecności na zlocie przez całą sobotę ( ludzie z forum oraz zaprzyjaźnieni ) ....ale tylko i wyłącznie za określeniem się imiennie. Koszt pobytu w sobotę to 85 zł - w tej cenie: obiad grilowy, kolacja ogniskowa, kiełbaski z grila na lotnisku oraz wstęp na lotnisko ...- [B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
czyli jednak ..... zapytam się dzisiaj w IC jak będę ....- [B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
??? W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu. a to sorry ... szczerze nie wiedziałem ....- [B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw - Nowicjusz - wątek powitalny