Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok postaram się być .... zrobię wszystko żeby się pościgać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musisz pogadać z Izą co ona na to .... i podjąć męską decyzję ....nie ma na co czekać ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie , fele kupuję :> aaa ja myślałem że już masz te fele u siebie ....a co z mieszkaniem ...coś kombinujecie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to za misja .... mieszkanie kupujecie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
to dalej z tej Norwegi do Poznania .... czyż nie jechało się z nami elegancko do Środy Wlkp [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:12_________________________________________________fotki superowe :good: pozdro dla żony i dla Twojego taty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może się skusisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Pawcio co tam slychac ciekawego? jedziesz dzisiaj na gokarty do kinepolis? moze wpadne zobacze dalej ..... ja tam jadę spróbować ...co mi tam [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 11:53_________________________________________________ a Ty jesteś jeszcze w Poznaniu ? .... idziesz na gokarty ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a widzisz tak się złozyło że kilka osób odpuściło imprezowanie i postanowiło posiedzieć na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co pewnie czytałeś zaległości co ? jak za starych czasów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do juterka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przeciez mlody byczek jestes w sumie tak :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to co ja mam powiedzieć :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi te mlodziencze czasy nareszcie juz minely :decayed: :polew: a co teraz stary jesteś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja też uciekam powoli- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to po piciu z rana nie mogę patrzeć nawet na butelkę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś można powiedzieć że ja Unie europejską zakładałem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież Pauli nie było przez cały czaas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak z europejskiej uni- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że co ...że niby ja gadam jak Twoja mamcia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co Ty - my i balowanko pierwsze słyszę a Ty Nikuś???? a to przepraszam pomyliłem forum- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no ok jakieś laski tamtejsze się skręci i finito :gwizdanie: - Nowicjusz - wątek powitalny