Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słychać pod oknem i bardzo dobrze ...bo jest się z czego cieszyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no Leszek wygrał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć jak tam dzionek ? oj niemrawo dziś wróciłem o 4 rano do domu jeny a co się stało- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć jak tam dzionek ?- Nowicjusz - wątek powitalny
allo- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Każdy tu mile widziany- [ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
ale starałem się jeździć porównywalnie albo tylko tak mi się zdaję zobaczę w poniedziałek co przyniesie ....- [ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
Kurcze nie wiem czy sobie wkęcam ale jak zatankowałem Statoila po VP GTL to troszkę więcej mi pali .... mówię o jeździe po mieście .... chyba że natężenie ruchu było dzisiaj znacznie większe .... w poniedziałek znowu zatankuję VP GTL i zobaczę jakie jest bezpośrednie porównanie ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
setki lat kolego- Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko kolego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam grono ja już po pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie Ty byłeś powsinogo- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka chłopaki [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:08_________________________________________________sto lat Karol [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:08_________________________________________________Jak tam Wojtek [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:10_________________________________________________A Ty Patryś nie pijesz piwka ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Partyk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto jeszcze będzie bo coś niemrawo piszeta i deklarujeta się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi to jest wsio ryba :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dla zainteresowanych: Kręgle godz. 18.00 w Plazie- [ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
ja dzisiaj zatankował Statoil po 3 tankach VP GTL i po całym dniu na bezsiarkowym wrażenia z jazdy świetne i do tego sporo w portmonetce zaoszczędzone- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
na wątku info zaznaczone są osoby które wpłaciły zaliczki bądź też cały zlot .... jeśli ktoś wpłacił a nie jest pokolorowany to proszę o info na PW...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hejlo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Piotras wpłacaj zaliczke na zlot bo jesteś na liście ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive nie poleruj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam gościa dzisiaj - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00