Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. co Wy znou dzisiaj balowanko ??
  2. no cosik w tym stylu ....
  3. Ty nie mrygaj tylko szykuj się na zlot
  4. no to też się trzymaj
  5. jesteś jesteś i teraz już nie ma odwrotu .... będzie superowo
  6. narka Wentylek
  7. ale wymagania ...... na 10 gwiazdek normalnie
  8. witaj Jezu
  9. czekoladę to i ja z chęcią odwiedzę :gwizdanie:
  10. proszę pisać na temat bo usunę posty .......... aha ja nie mogę usuwać postów ....o cholerka
  11. no to nich ludzie sie wypowiadają nad tym 30 maja w Babimoście czy chcą i czy pasuje
  12. przecież nie możesz .... za to ja mogę :gwizdanie:
  13. oooo w Babimoście jest ok :good: można tego wspólnego tam zrobić i dużo miejsca do tego bar przy parkingu
  14. siema Nikuś gdzieś się podziewał
  15. można zorganizować wspólny spot w Wolsztynie .... jeśli chłopaki od nas są za .... w październiku na spoty wpadało z 13-14 aut a teraz jest często 20 aut więc trzeba poddać to dyskusji .... kiedy więc proponujecie ten wspólny spot ??
  16. ja nie krytykuje tego że chcecie się znimi spotykać ale w składzie My , Wy oni to na pewno odpada .... zobaczysz zresztą sam jak inni to skomentują ....
  17. ostro idziecie
  18. cześć Wentylek [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 22:59_________________________________________________ nie wiem o co cho i nie wiem czy to dobry pomysł łączyć nas z clubem.eu .....
  19. ATy Kuredu mi nie pyskuj bo zobaczysz gdzie raki zimują
  20. bo na początku napisałem panowie a potem mi się przypomniało że dziewuchy jadą i dopisałem panie za panami
  21. witaj Zapraszam na spoty w Poznaniu
  22. PANOWIE I PANIE ZOSTAŁO 5 DNI NA WPŁATĘ ZALICZEK !!!
  23. i bardzo dobrze .... lepsze to niż siedzenie w kinie
  24. jak film Bartik
  25. do następnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.