Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
latają gdzieś pewnie po mieście na laski polukać ...ja sam niedawno wróciłem :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a co z nim nie tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze ale cicheńko
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Proszę skreślić mnie z listy...nie chce znowu temu bydlakowi spuścić manta :decayed: proszę nie spuszczać manta bez powodu !!!
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Rozumiem, że liczy się data przelewu, a nie zaksięgowania..? :gwizdanie: Ty akurat napisałeś co i jak więc nie ma problemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam a po co Ci Bartik taki warsztat .... fury będziesz kroił
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dostałem zaliczki Alvaro , Spanky ...Krzyniu Twojej jeszcze nie ....pewnie rano wpadnie .... sporo ludzi nie wpłaciło zaliczek więc myśle że damy radę ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc Agatka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się Nikuś
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no nie mogłem :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
POZNANIAKI PRZYPOMINAM O WPŁACIE ZALICZEK ZA ZLOT TERMIN MIJA W PIĄTEK 22.05
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no Vario myślę że po kilku razach będziesz wymiatał ...Bartek będzie miał rywala
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A macie tego więcej hahaha ale Ciebie zrazu zaznaczyliśmy
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
wpłynęła Majki ...sorry zapomnieliśmy zaznaczyć .... postawię Ci wode mineralną za to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to pięknie ... :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty Tomek też się cieszysz z Pucharu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ten co tak skika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PUCHAR POLSKI - KOLEJORZ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niech strzelą drugą i spokojniej będzie się oglądać :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koniecznie będzie super zabawa ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można się zmachać na maxa ...miałeś rację .... szacun za Twoją jazdę ..... kurde Tetis mnie wyprzedziła- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za gokarty chłopaki Bartek jesteś gość i rzeczywiście dają w dupkę te wyścigi myślałem że zadyszki dostane .... na następne teżsię piszę bankowo i może poprawie to 6 miejsce na 8 osób ..... [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 20:14_________________________________________________ jeżdżą na jakiś hothatch'ach rwd pb i on się mieni kibicem to juz nawet ja oglądam Leszka z Róhem oglądam oglądam Piotrek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra też spadam bo już czas późny ..... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00