Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. latają gdzieś pewnie po mieście na laski polukać ...ja sam niedawno wróciłem :gwizdanie:
  2. a co z nim nie tak
  3. kurcze ale cicheńko
  4. Proszę skreślić mnie z listy...nie chce znowu temu bydlakowi spuścić manta :decayed: proszę nie spuszczać manta bez powodu !!!
  5. Rozumiem, że liczy się data przelewu, a nie zaksięgowania..? :gwizdanie: Ty akurat napisałeś co i jak więc nie ma problemu
  6. witam a po co Ci Bartik taki warsztat .... fury będziesz kroił
  7. dostałem zaliczki Alvaro , Spanky ...Krzyniu Twojej jeszcze nie ....pewnie rano wpadnie .... sporo ludzi nie wpłaciło zaliczek więc myśle że damy radę ....
  8. branoc Agatka
  9. Witaj na forum
  10. trzymaj się Nikuś
  11. no nie mogłem :polew:
  12. POZNANIAKI PRZYPOMINAM O WPŁACIE ZALICZEK ZA ZLOT TERMIN MIJA W PIĄTEK 22.05
  13. no Vario myślę że po kilku razach będziesz wymiatał ...Bartek będzie miał rywala
  14. A macie tego więcej hahaha ale Ciebie zrazu zaznaczyliśmy
  15. wpłynęła Majki ...sorry zapomnieliśmy zaznaczyć .... postawię Ci wode mineralną za to
  16. no to pięknie ... :good:
  17. Ty Tomek też się cieszysz z Pucharu ?
  18. a ten co tak skika
  19. PUCHAR POLSKI - KOLEJORZ
  20. no niech strzelą drugą i spokojniej będzie się oglądać :gwizdanie:
  21. koniecznie będzie super zabawa ...
  22. można się zmachać na maxa ...miałeś rację .... szacun za Twoją jazdę ..... kurde Tetis mnie wyprzedziła
  23. dzięki za gokarty chłopaki Bartek jesteś gość i rzeczywiście dają w dupkę te wyścigi myślałem że zadyszki dostane .... na następne teżsię piszę bankowo i może poprawie to 6 miejsce na 8 osób ..... [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 20:14_________________________________________________ jeżdżą na jakiś hothatch'ach rwd pb i on się mieni kibicem to juz nawet ja oglądam Leszka z Róhem oglądam oglądam Piotrek
  24. dobra też spadam bo już czas późny .....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.