Treść opublikowana przez Madas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja Wam się żyje na południu kraju
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
noo na kawkę wpadłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czołem chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ładne rzeczy mlodzik :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
stosunkowo nowy to ja jestem ale ile się wie to hoho [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:19_________________________________________________pozwoliłem sobie skorzystać z koła ratunkowego " pytanie do publiczności " i jestem coraz bliżej odkrycia zagadki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto Cię Bartik tak wyciąga po chamsku
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to ja lecę na miasto i wszystko sobie przemyślę ... czekaj czekaj jak za Ogrem ktoś ma przyjść to już wiem - Fiona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja gorący okers to mam zawsze jak mam gorący okres
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
aaaaa no to wiem - Cuber :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no to zgaduje - Jarko ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba zaraz do pracy ruszać ....a nie chce mi się dzisiaj jak cholerka
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
daj jeszcze jedną nie bądź taki tajemniczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i cześć Wojtek
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
aaa jak brat to już wiem któren
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Marcin i Adaś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ja zawsze mówiłem że znalazłem kogoś kto mnie przegadał [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 08:20_________________________________________________aaa witam nr1- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
hahaha no trochę osób jest na czarno .... ale do jutra niby mają wpłacać Jaki jest Twój ulubiony kolega Mironex- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No niestety ;( ogromna szkoda ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
organizacja zlotu w porządku .... ludzie zapomnieli o zaliczkach i teraz wpłacają na ostatnią chwilę .... z karaoke nie myśleliśmy w sumie teraz ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo cześć Jarek co tam dobrego ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Maciek a kto poszedł spać ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żyjemy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mlodzik a gdzie jest ta czekolada ?- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00