Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. witanko
  2. zawsze tak mówisz a potem i tak grasz z nami :gwizdanie:
  3. zabierasz Paule na zlot do Piły ?? :gwizdanie:
  4. hahaha :polew: już coraz trudniej masz
  5. ja mam miesiąc z hakiem na ewentualną reklamacje :gwizdanie:, ale niech tam już będzie ta co jest chciałbym widzieć jak czyta to Paula
  6. a to nie wiedziałem że jest takie prawo kurcze ale u mnie to za późno ....
  7. a wwszystko ok .... wybierasz się na kręgle jutro ...?
  8. Bardzo szkoda Krakowa .... piękne miasto
  9. ja tak myślałem żeby na 18 się spiknąć
  10. ja to mam chęć na kręgle ale poczekam co na to inni
  11. ale zobacz że nasz stadion i zarządzanie jest na takim poziomie że inne miasta mogą się tylko uczyć ... pozatym Poznań jest bardzo atrakcyjnym i konkretnym miastem .... porzez targi mamy duże doświadczenie w przyjmowaniu gości z różnych stron świata , zresztą Kraków też .... [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 17:16_________________________________________________tam gdzie inni są teraz , My z tamtąd wracamy ....
  12. ale on w niemczech jest z Mlodzikiem...
  13. a już myślałem że robiłeś polerkę tak jak Śmieszny .... co z tym wypadem jutro ...bo muszę się psychicznie przygotować
  14. zalałem już trzeci pełny bak V Power GTL i nie zauważam różnicy .... jeszcze nie wiem jak wyjdzie na długim dystansie .... póki co jazda mieszana z przewagą na miasto .... jedyne co zauważyłem to trochę droższe niż wcześniej V Power ....
  15. tyle wchodzi ..... ale jak zostanie Ci 1.2 l z piątki to będziesz miał na dolewkę ....przy tym silniku dolewka murowana .....
  16. to u Was kobiet nie ma
  17. a co masz na mysli mowiac "wszystkiego"? :decayed: pewnie alk i kobitki
  18. to kto u Was ma tak bardzo krótką "smycz"
  19. ja jestem chętny na wyjście
  20. zobaczysz... pozniej jedyne co bedziesz mogl to dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac... :gwizdanie: :gwizdanie: no co Ty ja biegam "gdzie chce" i nie szczekam na meczyki chodzę , na spociki jeżdżę, poćwiczyć chodzę, na piwko z kolegami chadzam mi tam źle nie jest - to się nazywa dobre wychowanie ....
  21. też tak myślę ... to pomyślimy razem [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 15:28_________________________________________________teraz śmigam załatwić sprawę
  22. ale że niby też 11 lipca co z Wami się dzieję
  23. nie przejmuj się mi też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.