Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. no wlasnie... nie chce mi sie w chacie siedziec i nie wiem co robic weź laskę jakąś i na piknik śmigaj
  2. pewnie że tak .... kurcze ale piękna pogoda .... aż miło się będzie spacerowało ...
  3. wczoraj mnie nie było od rana w chacie ...ale na drugi raz dawaj znać to to spikniemy się na kawkę
  4. my to dookoła komina ...może do Pajo wskoczymy a potem do Faktory ....się zobaczy jak coś możecie wlecieć .... zresztą każdy może kto chce jestśta miłe widziani ....
  5. sio mi na spacer no już Cie nie widze zaraz lecimy tylko żonka sprząta ... a ja jej trochę pomagałem :gwizdanie:
  6. witam kolegów
  7. normalnie przemalowują ją co chwile
  8. aaaa Bartus pewnie żartował sobie ....
  9. może dlatego że jest największa giełda i szybko części można się pozbyć .... ale coś denerwującego te złodziejstwa
  10. a gowniarz narzeka ze nic sie nie pisze :gwizdanie: który to narzeka bo nie pamiętam
  11. ja lubię koncerty
  12. o tej godzinie Bartasku nie może być
  13. no wiadomo :gwizdanie: a co watpiles? no to fajne z Was chłopaki - ja bym się nie cieszył jak by mnie tak nazwał czemu lubiem kobitki :> przecież ten text to typowa szydera :polew: przecież wiadomka ale nabrałem Was ....jestem gość :gwizdanie:
  14. no wiadomo :gwizdanie: a co watpiles? no to fajne z Was chłopaki - ja bym się nie cieszył jak by mnie tak nazwał czemu lubiem kobitki :>
  15. to się zgadza ale jaka frajda i przejażdżka :gwizdanie:
  16. no to fajne z Was chłopaki
  17. to chyba bardziej na + niz - no spoko sa plusy dodatnie i ujemne :polew:
  18. a Wy co mówicie o mnie jak ja tu jestem :polew:
  19. taaa jak ja wypije z puszki :polew:
  20. :polew: a co Bartek tak polewa :gwizdanie:
  21. no nie idzie ...zaraz browka sobie otworze
  22. a to nie widziałem
  23. a to wiecej zmian bylo co jeszcze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.