Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co będziecie się ganiać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka powiedz cos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Nikuś jej miał zrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam gdzie się da .... a czemu Malutka nie byłaś wczoraj na grilu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak pustawo szał banana jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Tomaj a co Ty już w Kaliszu ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Wentylkos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale dziecko można jakoś udobruchać ... Ale takie duże jak Ty to nie wiem wpie*dolić może ciężko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to gorszy jak dziecko jeste
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko sie nie porycz !! ja to się szybko obrażam ...zapytaj chłopaków ... potem rycze jak beksa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz to się obraziłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki duży chłop a taki strachliwy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie zauważyłem cześć Pawcio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będą grać to tak się stanie a co tu dzisiaj tylko my jesteśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze 4 kolejki zostały i muszą wygrać wszystko żeby myśleć o mistrzuniu
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
aha o to Ci chodziło ...w sumie za tą cenę mógłby mieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mowisz ze tylko o kase chodzi? chyba tak .... plus zmęczenie też odrobinkę ...
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
ale ten zderzak ma spryski .... ale zdecydowanie cena za wysoka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chce im się grać normalnie .... kasa im w głowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz po meczu i był na Canal+ Sport .... ale nie warto było oglądać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raz u góry raz na dole :gwizdanie: ale ciężko ostatnio ogląda się polską ligę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kur***a co za barany z tych piłkarzy Lecha- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiesz co tracisz z Sobieskiego do teatralki same najlepsze sztuki jezdza :gwizdanie: :gwizdanie: aaaa to będę musiał to nadrobić - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00