Treść opublikowana przez Madas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam kolegów
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
też myślę że max 30 osób się wykruszy chociaż myślałem z początku o ok 40-50 os....
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
przecinkek znaczy się .... ale drogo masz Jarko Zaliczki już płyną pełną parą .... ciekawe ile osób odpadnie z tych 120
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
w sumie to lecę na panieński .... :gwizdanie: Ogłoszenie: " szukam niani do dziecka, 2- letniej dziewczynki - (0.50 zł / h) "
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a na kawalerski też się łapiemy :polew: może też będzie obok więc kto wie boniu ja tylko mam nadzieję że nie narobimy obory na tym weselu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie nikt od nas albo ja nic o tym nie wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja już w domu i odpoczywam :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
K**** skąd Ty to czerpiesz :polew: :good:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 10:09_________________________________________________na zlocie obok będzie wesele jako dodatkowa atrakcja i co Ty Jarko na to
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jarko masz jakieś braki bo coraz bardziej mocny avatar
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ciekawe czy chętne by się znalazły
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zapraszam na spoty do Kalisza i Poznania
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
toż to kalectwo ....
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
takim dużym jak tylko się da
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja czekam na jednego gościa i też spadam
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to prawda Miron ma jakieś dziwne oczka ale makulatura mu poszła bo za cały zlot przelał .... intensywnie myślę nad takim interesem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka miluścy [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 22:25_________________________________________________ a nie w czwartek ?? mi to wsio ryba ale w piątek może być problem z rezerwacją bo dyska jest i koniec tygodnia .....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja oglądam Majewskiego :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co porabiacie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale nie tak łatwo do ciasnej dziurki trafić co no nie jest łatwo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
praktyki nigdy za wiele... :gwizdanie: kiedyś się grało ale dawne czasy :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze aż tak długo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj młodziaku [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:55_________________________________________________ i pykneli 30min w snookera przy tym okazało się że nie jest łatwo być mistrzem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
następnie udali się na odpoczynek ............- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakaś poezja była ...Ive zaczynał że szła dziewczynka do lasu a malutka że spotkała dziada leśnego .... a dalej coś tam zapodałem .... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00