Treść opublikowana przez Madas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
może i tak ....ale ...... :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
\ nie cieszysz się a to błąd ...byłbyś dla Mirona jak brat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie ....to mogłem być ja ... :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
wy jesteście jacyś nieronmalni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja idę ..... ale z Weroniką też bo jej obiecałem i nie wiemy co z Julką
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a co Wy takie podchodki gadacie mam jeszcze dwa koła ratunkowe :gwizdanie: "telefon do przyjaciela" i "pół na pół"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no nie ma co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś Ci się Vario avatar zmienił
-
[B6 AWX] A4 1.9 tdi S-Line
bardzo ładny avancik .... jane fele.....szkoda że fotele nie są inne .....
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dogłębna :gwizdanie: TyTy nie cfaniakuj nam tu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
oj to nie ma co typować ....to musi być wnikliwa analiza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale w walce.... w kisielu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no przegrać z Tetis to sama przyjemność
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj Bartik no czemu chcesz mnie się pozbyć z wyścigów .... wiadomo że może być ciężko ale będę walczył jak lew
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to nie jest ankieta tylko moje koło ratunkowe " pytanie do publiczności" na zagadkę Mirona .... on wie pewnie jaka jest odpowiedź ....ale nikt poza nim ....no ja jestem blisko rozgryzienia :> :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty Ty sam jesteś jak ten zakręt [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:27_________________________________________________i się nie nabijać z Adaśka :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no ja już mam powoli dwóch faworytów zagadki Mironowej :gwizdanie: ale jeszcze układam puzle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w kwalifikacjach myślałem że to trening
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja miałem 25,400 :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam kolegów z południa jak dokupisz sobie RNS E to ją dodatkowo ubezpiecz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka chłopaki ,,,ale dupna pogoda co ?
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
o właśnie .... [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:46_________________________________________________ UWAGA! na wpłatę - tj. pojawienie się zaliczek na koncie zlotowym czekamy do poniedziałku godz 11.oo włącznie, więc dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem zrealizowania wpłaty. W poniedziałek usuwam osoby ktore nie wpłacą do tego terminu zaliczki, z głównej listy na rezerwową, a szanse wg kolejności otrzymaja osoby, z listy rezerwowej. rezerwowi przygotujcie się... cytat MUSASHI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daj jakąś podpowiedź a tak w ogóle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wentylek