Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. może i tak ....ale ...... :gwizdanie:
  2. \ nie cieszysz się a to błąd ...byłbyś dla Mirona jak brat
  3. no właśnie ....to mogłem być ja ... :gwizdanie:
  4. wy jesteście jacyś nieronmalni
  5. czołem
  6. ja idę ..... ale z Weroniką też bo jej obiecałem i nie wiemy co z Julką
  7. a co Wy takie podchodki gadacie mam jeszcze dwa koła ratunkowe :gwizdanie: "telefon do przyjaciela" i "pół na pół"
  8. no no nie ma co
  9. coś Ci się Vario avatar zmienił
  10. bardzo ładny avancik .... jane fele.....szkoda że fotele nie są inne .....
  11. dogłębna :gwizdanie: TyTy nie cfaniakuj nam tu
  12. oj to nie ma co typować ....to musi być wnikliwa analiza
  13. ale w walce.... w kisielu
  14. nie no przegrać z Tetis to sama przyjemność
  15. oj Bartik no czemu chcesz mnie się pozbyć z wyścigów .... wiadomo że może być ciężko ale będę walczył jak lew
  16. to nie jest ankieta tylko moje koło ratunkowe " pytanie do publiczności" na zagadkę Mirona .... on wie pewnie jaka jest odpowiedź ....ale nikt poza nim ....no ja jestem blisko rozgryzienia :> :gwizdanie:
  17. Ty Ty sam jesteś jak ten zakręt [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:27_________________________________________________i się nie nabijać z Adaśka :gwizdanie:
  18. no ja już mam powoli dwóch faworytów zagadki Mironowej :gwizdanie: ale jeszcze układam puzle
  19. ja w kwalifikacjach myślałem że to trening
  20. no ja miałem 25,400 :gwizdanie:
  21. witam kolegów z południa jak dokupisz sobie RNS E to ją dodatkowo ubezpiecz
  22. siemka chłopaki ,,,ale dupna pogoda co ?
  23. o właśnie .... [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:46_________________________________________________ UWAGA! na wpłatę - tj. pojawienie się zaliczek na koncie zlotowym czekamy do poniedziałku godz 11.oo włącznie, więc dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem zrealizowania wpłaty. W poniedziałek usuwam osoby ktore nie wpłacą do tego terminu zaliczki, z głównej listy na rezerwową, a szanse wg kolejności otrzymaja osoby, z listy rezerwowej. rezerwowi przygotujcie się... cytat MUSASHI
  24. daj jakąś podpowiedź a tak w ogóle
  25. cześć Wentylek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.