Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. kiepsko od 3 dni nic niejem dzis tylko 2 skibki suche chleba a z mała jeszcze gorzej ja mam to samo nic jeść nie mogę ....brzuch twardy jak skała ...masakra .... kibelek kilka razy dziennie :gwizdanie:
  2. Jelito kurcze czema to zrobiłeś
  3. a jaj zdrowie Paweł ?
  4. cześć i czołem no dzisiaj pierwszy dzień od soboty poza wyrkiem rzeczywiście cicho tuttaj
  5. ogladamy "adrenaline" I i II :gwizdanie: pamiętam ...coś mówiłeś u Pawła ....pozdrów Bartka i wszystkich którzy tam są
  6. witam seredcznie dawno mnie tu nie było ....grypka mnie nie oszczędza ...masakra jakaś jak tam u Was życie płynie
  7. ja chwilkę posiedzę i mam zgona więc nie piszę za dużo .... jeszcze takiej dziwnej grypy to ja nie miałem ....
  8. kilka osób choruje i może dlatego [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 20:36_________________________________________________ a Wy pewnie znowu na wódeczce
  9. Witam Zdycham jak pies ...wczoraj nie wstałem nawet na chwile z wyra ...masakra
  10. od Ciebie sama rozkosz Iverson koniec tematu
  11. za darmo , lubię klepac poślady to uważaj bo odwine z tzw. Liścia A klepać możesz Ize
  12. Vera , oj zbiera Ci się , zbiera , będzie klaps na poślada A ja za co??? Powtarzam slowa mojego męża
  13. jak byli w Kaliszu z Musashim Wspomnial coś że fajna laska :gwizdanie:
  14. Adas widział...na zdjeciu
  15. Iverson ma dziewczyne, Nikuś
  16. chyba na pewno [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:04_________________________________________________kobiety są odporniejsze na wszystko...
  17. Hej tu Madaskowa. Madas jest ciężko chory, leży cały dzień w łóżku(biegunka,wymioty itp.)
  18. do juterka Wentylek
  19. od kiedy los Iveros ??
  20. a nic w sumie ...też nie wiem ....pisze bo inni piszą
  21. Malutka jaka waleczna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.