Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w końcu to zauważyłeś ....oczywista oczywistość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja mam dostęp do opcji takich jak " wywale mu w maskę " albo "ściąganie z konta" :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak nic nie można to może można muc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co się śmiejesz a Ty jak cytujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co można teraz a czego nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli mogę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też powoli nie wiem o co cho wołam modów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wam się w głowach poprzewracało od tego bezrobocia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PW do Kuredu: ale Wy macie nasrane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo to fajnie w końcu gdzie się wyskoczy wpólnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie w sensie czy w kaliszu czy w TBG
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe dlaczego ...może kogoś pochowali a Ty Tomek gdzie się podziewasz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde co tu jest grane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zawsze jestem grzeczny :gwizdanie: skoro tak mówisz to nie zostaje nic innego jak uwierzyć na słowo zastanów się nad tym wierzeniem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pomyślą że pijacki region u nas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Adas i Malutka i znowu o browarach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto jedzie na grila do tetis w ogóle ??- Nowicjusz - wątek powitalny
Wpadaj na spoty w Kaliszu i Poznaniu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
spoko ze mną wygrasz bez problemu :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no zapadła taka cisza że aż wstałem z wyra- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
niech już stawiają obok nowy :polew: no to będzie gnój .... a jak tam byliśmy to powiedzieliśmy że przyjadą porządni, kulturalni ludzie na poziomie :polew: w koncu jak to powiedzieli Ci z A3 klubu - dziadkowozy nie dziedkowozy tylko przypomniałem sobie i to było "TATUSIOWOZY"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze jestem taki zmęczony że nie mogę zasnąć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
idę się położyć może zasnę - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00