Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajnie że zbieracie ekipę .... :good:- Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja ją po nodze smyram :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Bartek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooo oglądam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja wole z kobieta no ja też- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam lubię- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to na aleje trzeba by skoczyc... albo na jakis balet zlowic cos do pukania :naughty: prędzej na balet tam więcej mord do pukania chyba o innym pukaniu pomyslelismy :naughty: nooo :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to na aleje trzeba by skoczyc... albo na jakis balet zlowic cos do pukania :naughty: prędzej na balet tam więcej mord do pukania- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo a ja bym coś puknął- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a po co do tej krainy rozpusty i bezprawia bo inne laski juz sa moja żona nie jest zakwaterowana na forum :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a Ty skąd wiesz - u kogo Ty śpisz źle zadałeś pytanie ....powinno brzmieć " u kogo Paula śpi" :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to miron pyrki skrobał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to po fante sobie pójdę i kinder czekoladke :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
o ja pitole też jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też mam chęć- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Paula już śpi :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to? konkurencja KFC Burger King? musze to sprobowac... w galeri Malta jest :naughty: Paweł był i mówi że ścierwo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze ale smaka mi narobili- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witanko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to? konkurencja KFC- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja lubie w MC lody z polewą czekoladową :kox:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
bo wystarczy nosic tylko ten aktualny co z tego jak garba już ma - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu