Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Ty lepiej się tłumacz dlaczego migasz się od wyjazdu do Poznania w maju ..... ...................................a i nie pytaj skąd wiem ......Ja wiem wszystko :gwizdanie:
  2. no już śpi ...pewnie od dawna .....
  3. no właśnie co się dzieję ...taka fajna ekipa a milczy ....
  4. cały lub dwa talerze no ok 1,5 talerza ..... a Ty co jeszcze nie robisz synka ??
  5. Pawcio ale ja frytek zjadłem tylko garstkę
  6. narka Patik kolorowych
  7. to chyba rekord :gwizdanie: dla mnie to bardzo dużon ....za to dzisiaj od rana zdychałem do 12-13 godz
  8. co tam sadam :gwizdanie: a byłem u Twojego brahola na pepsi z Marcinem z całą familia byłes nie no tylko z Musashinim ...dziewczyny zostały bo pojechaliśmy do niego ok 21.30
  9. co tam sadam :gwizdanie: a byłem u Twojego brahola na pepsi z Marcinem [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:58_________________________________________________ Partric .....wczoraj wypiłem 4,5 piwa ..... :gwizdanie:
  10. tak wyszło ja właśnie wszedłem napisać trochę poezji :gwizdanie:
  11. co się tutaj dzieję
  12. to nie ładnie z jego strony
  13. no właśnie opuściłeś się :gwizdanie:
  14. prawie robi dużą różnicę :gwizdanie:
  15. spoko loko luz i spontan jak luz to pieknie ..... na spocik zawitasz ?? jak będziesz grzeczny... :gwizdanie: ja i grzeczny żarty widzę że się Wojtusia trzymają
  16. spoko loko luz i spontan jak luz to pieknie ..... na spocik zawitasz ??
  17. co tam cukiereczki
  18. ok więc w poniedziałek będę na magazynie więc wezmę do domu w razie co .....[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 16:47_________________________________________________ale co Pepinek w niedziele pracuje i nie będziecie na spocie ?
  19. cześć Agacia nie wiem czy Loreal mi przyszedł bo w tym tygodniu byłem tylko jeden dzień w pracy ... biegałem za sprawami forumowymi ....
  20. o poeci się pojawili ... ale słoneczko daje co
  21. no to dobrze ....oby ramki były dobrej jakości .... na spocik wpadasz ??
  22. o to super .... ale trochę już wygląda naciapane tych napisów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.