Treść opublikowana przez Madas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ty lepiej się tłumacz dlaczego migasz się od wyjazdu do Poznania w maju ..... ...................................a i nie pytaj skąd wiem ......Ja wiem wszystko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no już śpi ...pewnie od dawna .....
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
no właśnie co się dzieję ...taka fajna ekipa a milczy ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cały lub dwa talerze no ok 1,5 talerza ..... a Ty co jeszcze nie robisz synka ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pawcio ale ja frytek zjadłem tylko garstkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Patik kolorowych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to chyba rekord :gwizdanie: dla mnie to bardzo dużon ....za to dzisiaj od rana zdychałem do 12-13 godz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam sadam :gwizdanie: a byłem u Twojego brahola na pepsi z Marcinem z całą familia byłes nie no tylko z Musashinim ...dziewczyny zostały bo pojechaliśmy do niego ok 21.30
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam sadam :gwizdanie: a byłem u Twojego brahola na pepsi z Marcinem [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:58_________________________________________________ Partric .....wczoraj wypiłem 4,5 piwa ..... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak wyszło ja właśnie wszedłem napisać trochę poezji :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co się tutaj dzieję
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bvvvvv
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie ładnie z jego strony- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie opuściłeś się :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawie robi dużą różnicę :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko loko luz i spontan jak luz to pieknie ..... na spocik zawitasz ?? jak będziesz grzeczny... :gwizdanie: ja i grzeczny żarty widzę że się Wojtusia trzymają- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko loko luz i spontan jak luz to pieknie ..... na spocik zawitasz ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam cukiereczki- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok więc w poniedziałek będę na magazynie więc wezmę do domu w razie co .....[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 16:47_________________________________________________ale co Pepinek w niedziele pracuje i nie będziecie na spocie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Agacia nie wiem czy Loreal mi przyszedł bo w tym tygodniu byłem tylko jeden dzień w pracy ... biegałem za sprawami forumowymi ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o poeci się pojawili ... ale słoneczko daje co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to dobrze ....oby ramki były dobrej jakości .... na spocik wpadasz ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to super .... ale trochę już wygląda naciapane tych napisów - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00