Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to mam rzut beretem :gwizdanie: a ja mam bliżej do KC :gwizdanie: ja tu i tu mam bliziutko :gwizdanie: i na Jerzego też rzut beretem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: ja się buntowałem coś źle zrozumiałeś ....chodzi o to żeby inni też zdecydowali co i jak z miejscem spotów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka .... a wszystko ok ... a co u Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to mam rzut beretem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siemka od rana się już witałem, a teraz czuwam a widzisz ja to mam trochę latania i gubię się
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemanko chłopaki :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie chyba tylko Wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wojtek .... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszstkie propozycję będą omówione na spocie niedzielnym a potem może jakaś ankieta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki sami pewnie przeczytają to co napisałeś
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
poszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to się okaże na następnych spotach .... ale trzymam za słowo że będziesz na kolejnych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to po co maja być na Auchan skoro Cię nie będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na spocie niedzielnym na Jerzego będziemy wspólnie wszyscy ustalać gdzie będą spoty w ładne dni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaa Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a o co pytałeś jeśli można zapytać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja trochę się nudzę .... a co porabiasz ciekawego Variotku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tu co 3 godziny ciszy znaczy odpoczywają pewnie na słoneczku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już po ciężkim dniu pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam do pracy .... do potem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj serdecznie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitac :> a Ty co ....wolne pewnie i się będziej obijał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczesne ptaszki z nas co - Nowicjusz - wątek powitalny