Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. jak co widzę zbereźniku
  2. no co ja tu znowu widzę
  3. Madas odpowiedział(a) na marbart temat w Audi A4 B6/B7
    dokładnie jak widzisz zwolenników 1BE i 1BV masz wielu
  4. Madas odpowiedział(a) na marbart temat w Audi A4 B6/B7
    czemu chcesz zmieniać ?? .... przecież to jest super zawieszenie , nawet nie zauważysz polepszenia komfortu przy zmianie na 1BA a wygląd zmieni się na gorszy .... przemyśl to jeszcze raz ....
  5. dobra jadę do markieta na pokupki
  6. :shocked: :mysli:
  7. oczywiście że tak ...te normy są dla Twojego silnika BDB .... w razie pytań możesz wpaść na spota do Poznania a dużo możesz się o wszystkim dowiedzieć ..... każdy z nas pomoże na ile będzie mógł a Musashi doradzi w sposób profesjonalny i rzetelny
  8. a witam witam
  9. ja dzisiaj do pracy w krotkim rekawku przyjechalem ja po chleb też szedłem na krótkim :gwizdanie: a zaraz jadę uzupełnić lodówkę
  10. gratulacje marcin .... chłopczyk jak trzeba z odpowiednią wagą i żeby cały czas zdrowy rósł :good:
  11. ale dzisiaj ciepło chyba będzie na spacer trzeba się wybrać
  12. witanko panie i panowie po tych świętach czuję się zmęczony jak po ciężkiej pracy
  13. bardzo dobry pomysł :good: nazwij go jakoś np Juliusz albo cuś takiego Szajbus ... sie smiejesz, takim autem lecac 100 km/h, czujesz predkosc... się nie śmieję tylko poważnie sugeruję :gwizdanie:
  14. Witam po świętach ja się udał spocik chłopaki ??
  15. bardzo dobry pomysł :good: nazwij go jakoś np Juliusz albo cuś takiego Szajbus ...
  16. narka misiek
  17. fanty może być i fanty ....
  18. ja z flaszką ale dla dziecka
  19. dobrze wiedzieć :gwizdanie:
  20. a może macie złe nr GG do siebie
  21. :polew: no co
  22. ja też jestem na GG jak coś .... ale nie odpisuje :gwizdanie:
  23. witaj Paweł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.