Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak co widzę zbereźniku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co ja tu znowu widzę
-
[ALL B6] 1BE na standard
dokładnie jak widzisz zwolenników 1BE i 1BV masz wielu
-
[ALL B6] 1BE na standard
czemu chcesz zmieniać ?? .... przecież to jest super zawieszenie , nawet nie zauważysz polepszenia komfortu przy zmianie na 1BA a wygląd zmieni się na gorszy .... przemyśl to jeszcze raz ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra jadę do markieta na pokupki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: :mysli:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
oczywiście że tak ...te normy są dla Twojego silnika BDB .... w razie pytań możesz wpaść na spota do Poznania a dużo możesz się o wszystkim dowiedzieć ..... każdy z nas pomoże na ile będzie mógł a Musashi doradzi w sposób profesjonalny i rzetelny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a witam witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dzisiaj do pracy w krotkim rekawku przyjechalem ja po chleb też szedłem na krótkim :gwizdanie: a zaraz jadę uzupełnić lodówkę
-
Nowonarodzony Klubowicz
gratulacje marcin .... chłopczyk jak trzeba z odpowiednią wagą i żeby cały czas zdrowy rósł :good:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale dzisiaj ciepło chyba będzie na spacer trzeba się wybrać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witanko panie i panowie po tych świętach czuję się zmęczony jak po ciężkiej pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo dobry pomysł :good: nazwij go jakoś np Juliusz albo cuś takiego Szajbus ... sie smiejesz, takim autem lecac 100 km/h, czujesz predkosc... się nie śmieję tylko poważnie sugeruję :gwizdanie:- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Witam po świętach ja się udał spocik chłopaki ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo dobry pomysł :good: nazwij go jakoś np Juliusz albo cuś takiego Szajbus ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka misiek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fanty może być i fanty ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z flaszką ale dla dziecka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze wiedzieć :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może macie złe nr GG do siebie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: no co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też jestem na GG jak coś .... ale nie odpisuje :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Paweł - Nowicjusz - wątek powitalny