Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie .....jutro jadę dopiero do rodziców ....
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
w sumie to rozeszliśmy się trochę w temacie ...każdy ma z nas rację .... bo mówimy o innym sposobie na wgnioty
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
a co za problem kupic za 20zł i sprawdzić . ale co kupić za 20 zl sprzęt do bojlów - wgniotów kosztuje kupe kasy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam wszystkich I śle życzenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Sławcio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękuje i najlepszego
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
myślę że sobie poradzi .... zapytam się znajomego na jakiej zasadzie to działa i napisze .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no piknie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witalski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też spadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz skubany stoi pod drzwiami ty tu nie marudz, tylko bierz walizke i otwieraj ale to Paula się pakuje a nie Bartka ... zakasaj rękawy i znoś Pauli walizki do auta :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co zastąpisz kolege z forum juz skubany stoi pod drzwiami oooo szybki jest
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
można wiedzieć co to za maszyna i jak wygląda ... skorzystam z chęcią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Bartek ....co żona Cię wygoniła powaga??? a co zastąpisz kolege z forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Bartek ....co żona Cię wygoniła pojechałem jej że sie nigdy nie pakuje przed wyjazdem i się teraz pakuje :gwizdanie: a no była taka gadaka przy KFC .... oj bidulka [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 00:06_________________________________________________ o i to jest myśl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Bartek ....co żona Cię wygoniła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra Partic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Pawcio co tak czytasz i nic nie piszesz [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:59_________________________________________________ Jacek świetnie że wpadłeś .... równy z Ciebie gość i masz fajną rodzinkę ...trzymam kciuki za sukcesy miedzynarodowe Twojej córki :good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymka szefuniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i to jest to co tygryski lubią najbardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też długo nie posiedzę bo zmęczenie mnie dopada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra misiek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stary dzięki wielkie za przybycie ... zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie :good: :notworthy:
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
Sławcio w pełni się z Tobą zgadzam .... skusiłem się na takie z allegro 99pln i ni chu chu nie pasują do ori stoperów ...normalnie wylata :gwizdanie: