Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. nie nie .....jutro jadę dopiero do rodziców ....
  2. w sumie to rozeszliśmy się trochę w temacie ...każdy ma z nas rację .... bo mówimy o innym sposobie na wgnioty
  3. a co za problem kupic za 20zł i sprawdzić . ale co kupić za 20 zl sprzęt do bojlów - wgniotów kosztuje kupe kasy
  4. witam wszystkich I śle życzenia
  5. cześć Sławcio
  6. dziękuje i najlepszego
  7. myślę że sobie poradzi .... zapytam się znajomego na jakiej zasadzie to działa i napisze .....
  8. ja też spadam
  9. juz skubany stoi pod drzwiami ty tu nie marudz, tylko bierz walizke i otwieraj ale to Paula się pakuje a nie Bartka ... zakasaj rękawy i znoś Pauli walizki do auta :gwizdanie:
  10. a co zastąpisz kolege z forum juz skubany stoi pod drzwiami oooo szybki jest
  11. Madas odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    można wiedzieć co to za maszyna i jak wygląda ... skorzystam z chęcią
  12. witaj Bartek ....co żona Cię wygoniła powaga??? a co zastąpisz kolege z forum
  13. witaj Bartek ....co żona Cię wygoniła pojechałem jej że sie nigdy nie pakuje przed wyjazdem i się teraz pakuje :gwizdanie: a no była taka gadaka przy KFC .... oj bidulka [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 00:06_________________________________________________ o i to jest myśl
  14. witaj Bartek ....co żona Cię wygoniła
  15. do jutra Partic
  16. cześć Pawcio co tak czytasz i nic nie piszesz [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:59_________________________________________________ Jacek świetnie że wpadłeś .... równy z Ciebie gość i masz fajną rodzinkę ...trzymam kciuki za sukcesy miedzynarodowe Twojej córki :good: :good:
  17. dzięki :gwizdanie:
  18. trzymka szefuniu
  19. no i to jest to co tygryski lubią najbardziej
  20. ja też długo nie posiedzę bo zmęczenie mnie dopada
  21. do jutra misiek
  22. stary dzięki wielkie za przybycie ... zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie :good: :notworthy:
  23. Madas odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    Sławcio w pełni się z Tobą zgadzam .... skusiłem się na takie z allegro 99pln i ni chu chu nie pasują do ori stoperów ...normalnie wylata :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.