Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. to Ty wczoraj szarym sedanem B5 na PSE rejestracji jechałes w korku na Hetmańskiej łyżka na to " niemożliwe" :gwizdanie:
  2. hej pozdrowienia od pani z Toledo
  3. witaj dawno Cię nie było
  4. tak jak teraz właśnie :polew:
  5. ja nie czytam czasem
  6. Paula się obraziła że kobitek nie wymieniłes :gwizdanie: łej przepraszam najmocnie ..tak z przyzwyczajenia .... ma u mnie podwójną kawkę ala Madasówkę i szklanke Fanty dla mnie i bedziemy kwita ok :gwizdanie:
  7. Paula się obraziła że kobitek nie wymieniłes :gwizdanie: łej przepraszam najmocnie ..tak z przyzwyczajenia .... ma u mnie podwójną kawkę ala Madasówkę
  8. to bardzo się cieszę skoro Ty się cieszysz :good:
  9. cześć i czołem dzięki za miły wieczór panowie .... Musashi dzięki za towarzystwo na myjce ...ale przyznasz że warto było popatrzeć jak pani myje autko
  10. Madas odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    ja z welurkami śmigam cały czas - deszcz i śnieg czy też sucho .... lubie i do tego ładnie w aucie ....
  11. jak dotre do chaty to już po śwęceniu będzie
  12. tylko jajka ... ale w sumie jak się dzieci planuje to warto panie Bartku :gwizdanie:
  13. a Ty co ....wstałeś dopiero
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolski_paintball_second_edition_wioska_indianska-t65477.0.html Pioterk ale w sobotę prawie nikogo z nas nie będzie ponieważ jesteśmy na świętach w rodzinnych stronach - Madas, Musashi, Kuredu, Iverson itd [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 17:47_________________________________________________ sioemka
  15. :shocked: :mysli: :naughty:
  16. idę o zakład ...albo sobie urzył w wiosenne południe :gwizdanie: tyle sie dzisiaj miniowek na miescie naużywałem ze nie sposob nie miec dobrego nastroju :> dobrze dobrze używaj pókiś młody :gwizdanie: Ty mataczu jeden :gwizdanie: jaaaaaaa :gwizdanie:
  17. wole w podkoszulku i stringach :gwizdanie:
  18. idę o zakład ...albo sobie urzył w wiosenne południe :gwizdanie: tyle sie dzisiaj miniowek na miescie naużywałem ze nie sposob nie miec dobrego nastroju :> dobrze dobrze używaj pókiś młody :gwizdanie:
  19. idę o zakład ...albo sobie urzył w wiosenne południe :gwizdanie:
  20. :polew: :polew: co Ty taki wesoły dzisiaj
  21. gdzie przyjacielu chcesz pracować
  22. wiem wiem to bardziej Musashiego :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.