Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty już wiesz co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale siedzieli od 17 a rano my jedziemy na pomorze na święta ...więc trzeba wstać i heja w drogę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie to 9 osób było ale krzeseł nie mam w ogóle w pokoju- [ALL B5] Dywaniki welurowe
lepiej już chyba dołożyć kilka dych i mieć ori ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej Sławcio u nas jakoś się kula .... właśnie goście wyjechali spotowi .... musieli na podłodze siedzieć bo krzeseł brakło- [ALL B5] Dywaniki welurowe
ja też z ostrowa ale nie pamiętam czy od tego samego ... bo ich tam trochę jest .....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co w taim szoku jezdeś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie kunusa tylko KONUSA Poziek Trade Mark :naughty: :naughty: może być Konus ... ale tak czy siak się spóźni jak każdy zielony :gwizdanie:- [ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
jaja sobie robicie :gwizdanie:- [ALL B5] Dywaniki welurowe
do B7/B6 8E1 863 691 - ok 180 pln/komplet- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakos tak bedzie to ok ...może jeszcze jednego kunusa będziemy mieli w gościach :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty o której z rodzinką wlatasz ok 16-17 z tego co wiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy serdecznie ...dzięki za życzennia ... Tobie również życzymy naj ...... koniecznie zawitaj na spota 19.04 ....jest mega fajna atmosfera :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma sprawy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem Bartek a nie chce Cię wpraowadzić w bład ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no świat jest wesoły i niech taki będzie :good:- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a patrzałeś żarnik stary ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a powiem Ci że dużo by opowiadać .... bywa się tam i siam .... zna się tego i owegi.... robi się to i owo ...sam wiesz jak jest....- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepsze życzenia świąteczne Tomeks dzięki za szaliczek :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo okogo moje piękne oczy widzą- Spoty Kościerzyna
Zdrowych i wesołych świąt panowie i panie Tomeks dzięki za szaliczek już leży w półeczce honorowej :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki i szerokości [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:35_________________________________________________ siemka- [ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
to myślę że na 99% będzie ciężko .... ja bym nie podjął się tego ...podjechałbym na Twoim miejscu do profesjonalnego bojlarza ...dużo nie kasują za wgnioty .... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00