Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Ty już wiesz co
  2. no ale siedzieli od 17 a rano my jedziemy na pomorze na święta ...więc trzeba wstać i heja w drogę
  3. w sumie to 9 osób było ale krzeseł nie mam w ogóle w pokoju
  4. Madas odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    lepiej już chyba dołożyć kilka dych i mieć ori ....
  5. hej Sławcio u nas jakoś się kula .... właśnie goście wyjechali spotowi .... musieli na podłodze siedzieć bo krzeseł brakło
  6. Madas odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    ja też z ostrowa ale nie pamiętam czy od tego samego ... bo ich tam trochę jest .....
  7. co w taim szoku jezdeś
  8. nie kunusa tylko KONUSA Poziek Trade Mark :naughty: :naughty: może być Konus ... ale tak czy siak się spóźni jak każdy zielony :gwizdanie:
  9. jaja sobie robicie :gwizdanie:
  10. Madas odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    do B7/B6 8E1 863 691 - ok 180 pln/komplet
  11. no jakos tak bedzie to ok ...może jeszcze jednego kunusa będziemy mieli w gościach :gwizdanie:
  12. a Ty o której z rodzinką wlatasz ok 16-17 z tego co wiem
  13. witamy serdecznie ...dzięki za życzennia ... Tobie również życzymy naj ...... koniecznie zawitaj na spota 19.04 ....jest mega fajna atmosfera :good:
  14. nie ma sprawy
  15. nie wiem Bartek a nie chce Cię wpraowadzić w bład ...
  16. no świat jest wesoły i niech taki będzie :good:
  17. a patrzałeś żarnik stary ??
  18. a powiem Ci że dużo by opowiadać .... bywa się tam i siam .... zna się tego i owegi.... robi się to i owo ...sam wiesz jak jest....
  19. Najlepsze życzenia świąteczne Tomeks dzięki za szaliczek :good:
  20. ooo okogo moje piękne oczy widzą
  21. Madas odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Zdrowych i wesołych świąt panowie i panie Tomeks dzięki za szaliczek już leży w półeczce honorowej :kox:
  22. dzięki i szerokości [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:35_________________________________________________ siemka
  23. to myślę że na 99% będzie ciężko .... ja bym nie podjął się tego ...podjechałbym na Twoim miejscu do profesjonalnego bojlarza ...dużo nie kasują za wgnioty ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.