Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Witaj na Forum I pozdrów Przyjaciela
  2. Przeczytaj raz jeszcze mój post, później link który zapodałeś i pomyśl na spokojnie A jednak niektórzy potrafią czytać między wierszami... Zgadza się No dobra. Napiszę prostym językiem. Nadalej za miesiąc, może dwa Massa wróci do pełnej formy i mógłby dokończyć sezon. W tym czasię z powodzeniem mógłby zastąpić go kierowca testowy, na co dzień obcujący z bolidem. Ale po co? Teraz mamy szum wokół specjalnych testów dla Schumachera, bilety idą jak świeże bułeczki a setki tysiący fanów kupią do końca sezonu miliony gadżetów, których w innej sytuacji by nie kupili bo zwyczajnie by ich nie było. No i media. Przecież za każdą wiadomość się płaci, relacje z wyścigów przyciągną dodatkowe moliony. To co Schumacher zarobi w F1 w tym roku to pikuś wobec tego co zarobi Ferrari i sama F1. Jeśli nadal ktoś nie rozumie to sorry... Zapomniałeś Drogi Kolego dopisać w swojej teorii spiskowej, kto zabił JFK, że Elvis żyje, a śmierć M. Jacksona to chwyt marketingowy Wskaż mi choć jeden team, który rachunek roczny zamyka na plusie. A tak a pro pos Felippe (któremu zyczę jak najszybszego powrotu na tor), to nie rozumiem dlaczego piszecie, że Ferrari już go odsunęło. Mimo szybkiego powracania do siebie, to naprawdę nikt nie wie, czy Massa ponownie przejdzie testy. Przypomnijcie sobie wypadek Roberta z Kanady, z którego wyszedł niemal bez szwanku, a do kolejnego wyścigu go nie dopuszczono. Naprawdę nikt nie wie, co będzie z Massą i dlatego team musi się zabezpieczać. No i na koniec jedno. Jaki powrót Schummiego do F1? On kiedyś odszedł? Przestał się ścigać, ale nie odszedł nigdy z Ferrari i F1.
  3. Witaj na Forum
  4. Witaj na Forum
  5. Witaj na Forum
  6. Witaj na Forum
  7. Witaj na Forum
  8. Sorki. Skuterami nie jeżdżę, ale moim zdaniem takiego upalania jak we włoszech, to nigdzie nie ma i nie słyszę, żeby ktoś narzekał.
  9. :gwizdanie: bravo Maliku ja na razie ograniczyłam - max 3-4 dziennie :gwizdanie: ale się staram ,,wszystko co dobre jest ; niezdrowe, niemoralne lub powoduje tycie" Dlatego się tego nie wystrzegam
  10. Witaj na Forum
  11. Kuźwa. 21 nie mogę. Będę akurat w kraju, ale jadę odwiedzić chłopaków na Zlot Północy
  12. ale juz nie dla ciezarowek Myślałem, ze piszemy o osobówkach.
  13. Witaj na Forum
  14. Podlinkuj np. z fotosika
  15. Witaj na Forum
  16. Witaj na Forum
  17. Witaj na Forum
  18. Witaj na Forum
  19. Witaj na Forum
  20. Witaj na Forum
  21. Witaj na Forum
  22. Witaj na Forum
  23. Witaj na Forum
  24. Witaj na Forum
  25. To proste. Jest wiecej niż 218, a mniej niż 220

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.