Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Koszmar strażaka
W Polsce z tego, co się orientuję to tylko to W Serbii np jeszcze dodatkowo komplecik zapasowych żarówek Co do gaśnicy, to dobrze że starą opchnąłem razem z autem, a do Audiczki kupiłem nowiutką..bo nie chciałbym odkurzać całego bagażnika Nie wiem, jak tam teraz w Polsce z kamizelkami odblaskowymi, ale na pewno jeszcze trójkąt ostrzegawczy jest obowiązkowy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[B6 AMB] Jak używacie klimatyzacji
AUTO non stop. Zima 18 st. Lato 21 st.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Koszmar strażaka
Pamietam kiedyś, na kursie ADR, jak instruktor opowiadał, co robić w razie pożaru... sp***dalać :polew: A co do gaśnicy, to podejrzewam, że mandat za jej brak bedzie tańszy, niż pranie furki
-
Koszmar strażaka
Mojej ważność upłynęła jeszcze w 2007 r :gwizdanie:
-
Koszmar strażaka
Ja pier**le. Pierwszy raz słyszę o wybuchającej gaśnicy Chyba swoją zaraz wyp....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zazdroszczę Wąski Mam nadzieję, że uda mi sie w tym roku na Monzę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Ceny za łącze internetowe
20 MB za 19,95 ojro
-
TEMAT KDT W-WA
Tak czytam ten watek i faktycznie. W Polsce jednak cos sie zmienia. Jeszcze kilka lat temu byłyby tu same głosy o biednych handlowcach i nieludzkich włodarzach miasta. Cieszę się, że rozpiździli to w cholerę. tak sobie myślę, że nawet dobrze, że do tej "wojny" doszło. W końcu ktoś pokazał, że w Polsce nie ma miejsca na samowolę grupy oszołomów. Mam nadzieję, że w końcu Warszawa zacznie wygladać na miarę stolicy 40 milionowego kraju.
-
[ALL B6] Nie działający kluczyk scyzoryk
To samo trza bedzie zrobić np. po odłaczeniu akumulatora
-
Który system operacyjny wybrać ?
Ja się w końcu uporałem z Windows 7. Po pierwszych zabawach lepiej mi się widzi niż XP, a o Viście nawet nie wspominam
-
[B5 1Z] Rejestracja
No nie jestem przekonany Ja w zeszłym roku pojechałem swoją do Celnego i mnie odesłali na przegląd
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum