Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. I bardzo dobra odpowiedź uzyskałeś. Zostaw tak jak jest, ale to nie znaczy, ze okresowo nie powinieneś SWR sprawdzić. jeżeli zamierzasz się zaopatrzyć w miernik, to tych najtańszych unikaj, bo nie są warte NIC. A jeżeli robisz to w jakimś serwisie i widzisz "fachmena" z takim miernikiem, to od razu zrezygnuj z jego usług.
  2. Koledzy. Wiem, że wszyscy Kochacie swoje niuńki. Niestety, jeżlei chodzi o CB, tu nie ma miejsca na kompromisy. Dziurka w dachy to podstawa, potem pożądna antena (ważniejsza niz samo radyjko) POtem radio i pożądne zestrojenie.
  3. Ocenianie auta, czyli roczniki = iles tam km, to totalna głupota. Ostatnio kupilismy dla mojej mamuski 9 letnie Vw Polo z ori 35 tys km. Auto stoi jeszcze na fabrycznych oponkach Sprawdzone w serwisie, po ksiązce i jeszcze kilku "cwancykach" Niech ktoś mi powie, że to niemozliwe
  4. Cos cicho w temacie jakichś spocików. Własnie w przyszłym tygodniu wybieram sie do PL, wiec może jednak ??
  5. No cóż. Jestem laikiem, a jednak i ja wychwiciłem sporo błędów. Domyslam sie, ile musieli wychwycić fachmeni. Myslę, że pochwała należy się za chęci, aczkolwiek merytoryka pozostawia sporo do życzenia. Nie zniechęcaj sie i pisz dalej. Tylko cięzka praca da Ci pożądane efekty
  6. No cóż. Mówi sie trudno. Mądry Polak po szkodzie Zapłacimy i trudno. Na szczęście to nie auto na handel, tylko dla mnie
  7. Uwierz mi, ze nie jest to dobre rozwiązanie. Za rok ubezpieczenia we Włoszecg zapłacę w Polsce za 10 lat. Że nie wspomnę o Bollo (czyli coś w rodzaju podatku drogowego)
  8. Witajcie. jak już napisałem w powitaniu, właśnie stałem sie właścicielem B6 Avant 2,5 TDI multitronic. Za dwa tygodnie zamierzam go sprowadzic do Polski, ale za Boga nie wiem, jak to teraz zrobic. Muszę się przyznać do swojej ignorancji. Byłem święcie przekonany, że akcyzy juz nie ma i nie brałem tych kosztów pod uwagę. Teraz do wszystkiego mi dojdzie jakieś 1500 EUR akcyzy, a nie specjalnie mi sie usmiecha oddawać rządowi kasiorki, do której nie ma prawa. czy może ktoś mi udzielić fachowej porady jak wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji ??
  9. Sobie na początek kupiłem Nikosia D40 i bardzo polecam. Dla poczatkujacych ideał. Teraz będę sie chyba przymierzał do D300
  10. A mnie się wydaje, że trza by to zobaczyc na autku. Same nie wygladają rewelacyjnie, ale juz zamontowane...
  11. Należy tu wyjasnić, że jeżeli chodzi o pracę anteny, to uchwyt jest zdecydowanie najgorszym rozwiązaniem montażowym. Najlepsza (dla mnie jedyna słyszna) jest dziurka w dachu. Paradoksalnie to rozwiazanie jest najmniej szkodliwe dla Waszych pupilków
  12. W mojej skrzynia została wyminiona w ramach gwarancji po 60 000. Według książki serwisowej było to w 2005 roku. Aktualna skrzynia ma 7 biegów.
  13. Witam Serdecznie. Nazywam sie Artur, mieszkam we Włoszech i właśnie zakupiłem swoje trzecie w życiu Audi. Tym razem jest to A4 Avant 2,5 TDI multitronic (B6 '03). Wcześniej (lata temu) jeździłem 90 2,3 QUATTRO (B3 '88) i 80 2,0 (B4 '91). Mam nadzieje, że zagoszcze tu na dłużej i bedę w stanie sie czegoś od Was nauczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.