Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. HAHAHA. Smiej sie, ale garaż mam jakiś metr niżej niz piwnica To sterowanie Multi... Na razie sprawdzil mi to pre_pl po VINie, także cos tam wiem. Jak napisałem w pierwszym poście. Jak dla mnie, jest KOX. Co nie znaczy, że na tym staniemy Oj, jeszcze ze mną będziecie sie mieć
  2. Szkoda, że termin mi nie podpasił, ale oglądając foty z ostatnich Zlocików, wierzę, że będziecie się świetnie bawic. Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się spotkać Klub Polska
  3. Generalnie nie wiem, jak wyglada typowy golas, aczkolwiek ta bogata nie jest, dlatego napisałem "prawie". Najważniejsze, że miała jednego właścieciela, który ją pieścił. Km ori, więc jest OK. Resztę dorobimy
  4. W końcu udało mi sie dzisiaj odebrać moją furkę. Co ma? Prawie nic :gwizdanie: Za to duze pole do popisu dla właściciela Co z nia sie stanie, zobaczycie w swoim czasie :> A podoba mi się w niej najbardziej to, że nawet taki golasek i tak jest KOX _________________________________________________ A teraz pierwsze mody: - na poczatek przyszły tylne Ledziochy od Wąskiego - potem postanowiłem dołożyć tempomat - dzisiaj założyłem Nuvolari 18'' - i w końcu zrobiłem podświetlanie przestrzeni stóp po otwarciu drzwi - oczywiście wymieniłem zdezelowany przycisk ESP (w kolejce włącznik świateł) Kolejne mody zaplanowane: - ściemka szyb - gleba - zderzak s-line przód - tylna dokładka 1.8T już jest, ale czeka na towarzystwo z przodu - listwy boczne (chyba jednak S4) - lampy przód bi-xenon już są, ale muszę rozwiązać problem poziomowania - z czasem, jak trafię tylna lotka - jak sie trafi ładny środek w skórze, to kto wie - prawie zapomniałem o najważniejszym planie: RNS-E No to się "wyżywajcie" :gwizdanie: _________________________________________________ I kolejny mod zrobiony. Sprawa samopoziomu upadła, więc w ori lampach zrobiłem ciemne środki. Wkrótce dołoże HID-y, a BiXy niech szukają nowego właściciela _________________________________________________ Coś tam się znowu zmieniło, więc spieszę poinformować Założyłem s-line do przodu i dokładkę tylnego z 1.8T (oczywiście w kolor) Ściemka szybek też w końcu zrobiona Niestety nie wyrobiłem się z dorobieniem końcówek wydechu, ale i to w swoim czasie _________________________________________________Zwalczyłem zmianę springów na Eibach -30 Efekty na fotkach poniżej Najpierw przed: W trakcie: Efekt końcowy:
  5. Nie słuchaj ich Miron. LEDy są KOX Do mojej srebrnej niuńki tez zawitają takie same Generalnie Furka OK
  6. Na moje, to nie ma innej opcji.Ale fura to faktycznie gdzieś ze smietnika wygrzebana
  7. Wszystko ładnie , pieknie, ale ja mam pytanie z innej mańki. Musze zdemontować podsufitke, bo trza mi wywiercić dziurke w dachu. Moze ktoś jednak wie, jak sie do tego zabrać?? Szkoda byłoby połamać cokolwiek.
  8. Tyle, że zza wielkiej wody, to widać
  9. truckmaniac odpowiedział(a) na jarau temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Tyle,że nie została wystawiona w całości.Właściciel zostawił sobie w garazu 70 kucy :gwizdanie:
  10. Hehehe. Własnie byłem w trakcie negocjacji takiej "szóstki", kiedy przypadkowo nadziałem sie na
  11. Ech... Jak za starych dobrych lat. Szkoda, że nie mam fotek mojej starej 90 2,3i Quattro. Pieknie chodziła, ale w koncu się... sprzedała
  12. Dzisiaj byłem sprawdzić jak tam postępy z moją furką i porozmawiałem sobie z mechanikiem. Powiedział mi krótko i zwięźle. Nie rzadziej niż 60 tysi i niech mi nawet do głowy nie przychodzi przekraczać ten przebieg. Dodał, zebym najlepiej wbił sobie do głowy 50 000, a będę sie cieszył długą i bezawaryjną praca Multi.
  13. Jedno jest pewne. Jezeli Twój pojazd stał, a Pani w Toyocie była w ruchu (a inaczej byc nie mogło), to niestety wina bedzie leżeć po Twojej stronie.
  14. Jeżeli o mnie chodzi, to faktycznie szybki z tyłu za ciemne, a z przodu za jasne. Taki numer jeszcze przejdzie w Avancie, ale na sedanie nie za bardzo. Środek bardzo ładny, choć sam nie lubię drewna No i na koniec felunek. jakos mi sie nie widzi, ale to chyba kwestia gustu. Generalnie fajne autko
  15. To jeszcze koledze podpowiedz który to jest ten "tani" miernik 90% tych z allegro 73!!!
  16. Hehehe. szkoda, że lina nie pękła
  17. No ku.wa niezły dzwon. Z Naszych, czy nie, mam nadzieję, ze obyło sie bez zgonów, bo obrazenia to musiały być
  18. Niee.Ale jesteś duzo bliżej od Kojota
  19. Uuuu. Nawet nie wiesz, jak daaaleko jestes
  20. No to idąc śladami poprzednika:
  21. hehehe. Stary, nie wcielony Beskid
  22. Jeżeli z aparacikiem wszystko jest OK, to kupuj smiało. Ja w ten sam dzień odkupię go od Ciebie, dając Ci 100% zysku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.