Treść opublikowana przez truckmaniac
-
NIKON D70+ obiektyw AF NIKKOR 50mm 1:1,8 - czy to dobry sprzęt ?
W sumie, to cena jest tak niska, że aż strach. Lepiej znajdź kogoś, kto ma o tym pojęcie i niech porządnie go sprawdzi, bo nie wierzę, że sprzedający nie wie ile ten aparat jest wart.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dziewulski jest fanem Corvette, wiec stawiam na Corvette C6
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wsumie idąc w slady Nowak_zg mógłbym napisać, że nie To Mercedes Actros Black Edition. Ale nie o to chodzi Dajesz moro99
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to na dobranoc z innej mańki
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to nie wiem Lancia Delta ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Peugeot 306
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
No niestety. Juz dowiadywałem sie u wszystkich możliwych źródełek Mówi sie trudno. Zachciało sie 2,5, to teraz płacz i płać
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Brawo. Dajesz dalej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nie.Ale jak przesadziłem, to może cos innego ??
-
[ALL B6] Multitronic - warto?
Szczerze mówiąc, to juz zgłupiałem Może za duzo wrażeń w dniu zakupu i coś mi sie pokręciło. W każdym razie w środe odbieram furkę, to sie przekonam
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nieeeee, ale juz blisko
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to jedziemy dalej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ferrari F430
-
[B5 AFN] Kilometry podane na VAG a na liczniku te same
Może źle sie wysłowiłęm Aut w momencie zakupu było jeszcze na fabrycznych oponkach
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Czy Mirafiori, to nie wiem, ale tez mi się wydaje, że to Fiat 131
-
[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny
Nie wiem, jak w innych krajach, ale moje B6 tez jest "włoskie" i kiedy dowiadywałem sie u dealera, równiez usłyszałem, że rozrząd wymieniają przy 120 kkm
-
[ALL B6] Kratka/Gril pod rejestracja....
pytanie czy Ci sciągnie ORi czy jakąś podróbke :gwizdanie: Ewentualnie z czyjej Niuńki
-
AKCYZA KIEDY ZWROT
Zapewne niedługo ktoś to zaskarży i zaś będą musieli zwracać, aczkolwiek zmieni sie ekipa rządząca i to następni będą mieć problem
-
Strefa Śmiechu
Ups... łatwo coś przeoczyć w temacie, który ma 206 stron
-
AKCYZA KIEDY ZWROT
?? Gdzieś Ty to wyczytał... Chyba powinno być "mogą", a nie "muszą"... Przeciez napisałem, że muszą sie liczyć z możliwościa. Nie napisałem, że na bank zostanie wszczęte takowe postępowanie.Informacje mam od znajomych handlarzy, którzy dosyć mocno siędzą w temacie.
-
Strefa Śmiechu
Podczas niedzielnej mszy ksiadz zbiera kasiorke na tacę. Podchodzi do starowinki, która szykuje jakąś monetę. -Papierkowe, papierkowe - mówi do Babci -Papierkowe to na fryzjera - odpowiada staruszka -Ależ Córko. Matka Boska nie chodziła do fryzjera! -Ależ Ojcze. Pan Jezus tez nie jeździł Maybachem
-
AKCYZA KIEDY ZWROT
O ile się orientuję, zwrot akcyzy przysługuje tylko osobom, które sprowadziły auto do kraju według starych stawek. Wówczas naliczona zostaje nadpłata i ta kwota zostaje zwrócona. Dodatkowo osoby, które wprowadziły do Polski auta za przysłowiowe 100 EUR muszą sie liczyc z możliwością wszczęcia postępowania wyjasniającegoi zamiast zwrotu bedzie dopłata
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wyglada jak jakiś Azjata na narkogłodzie. generalnie syf Zgadłem ??
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
I to sie chwali A to sie chwali jeszcze bardziej
-
[ALL B6] Multitronic - warto?
Nie potrafię Ci na to odpowiedzieć. Nie jeździłem z poprzednią Mało tego nawet z tą nie jeździłem, tylko na próbie Auto mam do odebrania w najbliższą srodę. Teraz załatwiam papiery, a gość w międzyczasie ma zrobić jeszcze rozrząd, oleje itp.