Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Piła - HOT LINE
Spoko, spoko. Zadzwoniłeś z info.Jesteś rozgrzeszony
-
[ALL B6] Proszę o analizę błędów
Witajcie. W tygodniu 2 razy zdarzyło się mojej małżonce, że immo zastrajkował. Po sprawdzeniu mam takie błędy. Ktoś coś doradzi ? VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,26,36,37,45,46,55,56,63,76 Address 16 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 953 549 L Component: Lenksáulenmodul 0308 Coding: 01142 Shop #: WSC 07777 1 Fault Found: 00474 - Control Module for Immobilizer 49-10 - No Communications - Intermittent Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 920 900 K Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D35 Coding: 00100 Shop #: WSC 07777 WAUZZZ8E53A144026 AUZ6Z0B0192338 1 Fault Found: 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[ALL B5] Jak wymontować wkładkę stacyjki
Kolego. Dosłownie kilka dni temu czytałem o tym na Forum. Wejdź do szukajki i szukaj w temacie o nazwie Immo, albo Immobiliser. Na 100% tam jest odpowiedź. Bodajże wkładasz klucz do stacyjki, przekręcasz, potem wkładasz gdzieś drucik i coś tam, coś tam. Dokładnie nie pamietam, ale na bank tam to znajdziesz.
-
Piła - HOT LINE
No to dawać po kolei, co kto ma
-
Piła - HOT LINE
Córy masz fajne Adaś, ale chodziło raczej o inne :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Piła - HOT LINE
O co KAMAN? miało być Hot Line, a tu co? A gdzie jakieś foty, a gdzie relacje, jakieś pikantne szczegóły? :no:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dziwna nazwa jak na powitanie Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Ostatnio oglądałem fajny program o modach w wydechu i żeby odczuć przyrost mocy należy wymieć cały układ, od kolektorów zaczynając, a na końcowych kończąc. A wracając do tematu, to ja również nie widzę sensu wycinania kata przy tym przebiegu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum