-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ja wpadam.
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Qca paca za póżno przeczytałem , bo bym także wpadł. Jestem następnym razem
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Tyle mogę
-
[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...
Też się tak cieszyłem! :gwizdanie:
-
[ALL B5] moja czwórka
Taśmą izolacyjną okleję
-
[ALL B5] moja czwórka
Generalnie mam obszytą, tylko wytarła się.
-
[ALL B5] moja czwórka
Czerwona a4, 1995r.,1.8 benzyna. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fedd4fa266d532b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e3f875d76ee0cf0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b07824a2ab08b358.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c49818b5818a39f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a99e85fa724c161.html Chcę pokrowce czerwono- czarne założyć, polerkę zrobić i obszyć kierownicę skórą. A to dysponent auta http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/296cf0b9c5b9edbf.html Środek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bc941b6e0eceaf3.htm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b07824a2ab08b358.html
-
[B6 AWX] [B6 AWX] Moja A4 B6 sedan
Właśnie na taką zbieram sianko!
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
Mi się podoba
-
[B5 ADR] Zwiększone spalanie
,dzięki za opinie.
-
[B5 ADR] Zwiększone spalanie
To co może się dziać?
-
[B5 ADR] Zwiększone spalanie
Mam pytanko, samochód zaczął palić około litr więcej, czy to normalne o tej porze roku?
-
[B5 ADR] Czy po odłączeniu aku radio się koduje w każdym przypadku?
Oryginały się rozkodują, pionier nie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich uzytkownikow , jestem wielkim fanem auta audi A4 ktorym od pazdziernika jestem szczesliwym nabywca i jestem bardzo dumny i zadowolony.
grzes72zuk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta