Treść opublikowana przez irekherba
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
dzięki śliczne
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
rozrząd robiłem, a pompa chodzi na jakimś pasku i jej kurcze nigdy nie wymieniałem, mam jeszcze pytanie czy dostane się sam do tej pompy czy nie trzeba chłodnicy demontowac.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
i tak zrobię wymienię wpierw pompę wody, jeśli nie to to uszczelka pod gł.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
ok, tez tak myślę, pojeżdże trochę i zobaczymy i dzięki za odp. pozdrawiam i życzę wszystkim jak naj mniej usterek i wiele przyjemności z jazdy nszymi autami [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 21:45_________________________________________________no i problem powrócił zagotowal się płyn ponownie,mogę opisac to tak,powietrze do kabiny leci gorące, wisko działa,chłodnica jest zimna i wyrzuca powietrze, w zbiorniczku od płynu chł. wężykiem przelewowym.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
no właśnie jest taki problem że teraz jest wszystko ok. a mechanik nic nie zrobił,samo się naprawiło i co tu myślec
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
ubytek był spowodowany zagotowaniem się płynu, aczkolwiek płyn dolewam co 2,3 miesiące, gdzieś okoł dwie setki, pewnie gdzies cieknie muszę to sprawdzic.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
kurcze jescze nic nie wiem mieli do mnie dzwonic z warsztatu, i siedzę jak na szpilkach.Mam tylko nadzieje że to nie uszczelka pod głowicą, bo to autko już mi dało popalic w tym roku, kolejna wieksza awaria dobiła by mnie winansowo.A życie to nie tylko auto. pozdrawiam [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:05_________________________________________________Odebrałem auto z warsztatu i tu mi mechanik mówi że wszystko działa jak powinno czyli jest pełny obiek wisko się załacza itp. I teraz mam pytanie co mogło byc przyczyn tego ż się pły zagotował pzdro.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
ok dzieki kolego i pozdrawiam
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
jeszcze nie wiem co jest ale jak dobrze pamiętam, to chłodnica była letnia.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
dzięki panowie,odstawiam auto do mechanika.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
Witam wszystkich miłośników A4.Właśnie wróciłem z Niemiec 850 km przejechałm i zostało 60 do domu i co lipa hol.Zagotował się płyn,natychmiast zjechałem i okazało się że jest mało plynu.Uzupełniłem brak wodą z rowu, odczekałm 10min, i pojechałem.Zrobiłem jakieś 5km i znów to samo.Zjechałem na pas awaryjny i okazuje się że wentylatory nie chłodzą silnika.Więc odpiołem wtyczkę czujnika chłodnicy i połączyłem na kródko.Wentylatory zaczeły pracowac, dolałem znów wody i ruszyłem.piękna by to była płęta lecz moja radośc trwało kolejne 5km. Zastał tylko jeden ratunek holowanie poprosiłem (zadzwoniłem) mojego kolęgę żeby po mnie przyjechał wzieliśmy autko na hol nie muszę chyba pisac jak super się jedzie bez wsp. kier. bez hamulców i jeszcze akumulator się wyczrpał .Mogę jeszcze dodac że w misce olejowej wody nie było bo spr. uzupełniłem tylko olej bo zrobiłem przz 3 dni 1700km to musiało brakowc oleju.ps.w jeden dzień 950km no i przerwa dobę i powrót.Niechcę nic sugerowac bo sam nie mam pojęcia. Czy w czasie drogi by się zamknął termostat???? szlak go wie no i czego wentylatory nie chodziły może to pompa??? u mnie jest napędzana paskiem(nie na rozrządzie )holera wie ile miała lat :mysli:No to proszę o opinię może ktoś miał taki problem.Pozdrawiam wszystkich i aby nie nękały problemy te śliczne autka czego wam i sobie życzę.[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 04:01_________________________________________________a zapomniałem dodac że moje autko jezdzi na gaz.
-
[B5 ADP] Wrzucam bieg a auto nie jedzie
dzięki śliczne za odp. narka i pozdrawiam.
-
[B5 ADP] Wrzucam bieg a auto nie jedzie
Ruszałem z krzyżówki i nagle trzask z silnika jakby biek wyskoczył. włączam bieg auto nie jedzie, tylko słychac jakieś chrobotanie,skrzynai biegów jak by działała tylko nie przekłada się to na układ jezdny, co to może byc, praszę pomóżcie!
-
[B5 ADP] Św.drogowe
dzięki koledzy ale mnie to przerasta znam siebie:pewnie by mi poduszka wystrzeliła potem połamał bym manetki a na koniec zgubiłbym kierownicę.
-
[B5 ADP] Św.drogowe
dzięki kolego w takimrazie czeka mnie wizytu u "fachowca"
-
[B5 ADP] Św.drogowe
starałem sie znaleśc podobny temat ale nic ztego.Jakieś pół roku temu przestała mi działac "blinda" ,a wczoraj padły światła drogowe.Czy można to naprawic samemu,tylko jest taka sprawa jeśli to skomplikowana czynnośc to napiszcie mi otym bo jestem typem człowieka co wszystko wrękach to niszczę.
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Najlepiej wsadzić je od tyłu
-
[B5 ADR] PO przekręceniu stacyjki coś ciągle klika (jakby przekaźnik)
Miałem podobny problem do tego mrugała cała deska roz.okazało się że to kostka stacyjki.Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Czy immo tylko może gasić auto?
to może byc wina alarmu jeśli alarm masz oczywiście
-
[B5 ADP] Kontrolka hamulców
zrobiło sie chłodno i po odpaleniu auta zaczeła dawac sygnał świetlny i dzwiękowy kontrolka hamulców i płynu hłodniczego. klocki i stan płynu oczywiście w pożądku i teraz pytanie czy jest tam jakiś pływak co sie zacina czy to może coś innego[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:58_________________________________________________przepraszam za tresc mała wpadka [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 20:01_________________________________________________Wydaje mi sie że mam niedoładowany akumulator i dzieki za zainteresowanie.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja jeszcze śmigam na letnich,mam dwa kpl. kół jak tylko temperatura spadnie to zmieniam.Szerokości i uważajcie na drodze.
-
[B5 ADP] Amortyzatory tył
Dziękuje slicznie kolego,szerokości
-
[B5 ADP] Amortyzatory tył
Mam takie pytanko do kolegów chodzi o wymianę amorków w sedanie,zdjąłem w bagazniku boczki i tam na nadkolach są zaślepki z tworzywa. Czy pod tymi zaślepkwmi będą śruby do amorków. Szukałem i znalazłem że trzeba boczki demontowac w kabinie. Chciałbym tylko wiedziec czy można to zrobic od strony bagaznika. Proszę tylko o krótką odpowiedz (temat poruszany,ale nie mam otym pojęcia).
-
[B5 ADP] Pytanie o amortyzatorek roki paska rozrządu
no panowie z tego co wiem to pompa wody chyba nie pracuje na rozrządzie w tym modelu
-
[B5 ADP] Jakie spalanie ?
zgodzę sie z kolegą ;strzała 123;moje auto pali podobnie mowa o gazie tj.od 10 litrów (w trasie troche mniej)do 14litrów[br]Dopisany: 25 Październik 2008, 19:50_________________________________________________a to ciekawe 5 lat na jednych swiecach a tak na marginesie to ile można przejechac na sw. km.