Treść opublikowana przez d3b4
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
nie dam rady, nie mam nawet gdzie
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
prawdopodobnie tak
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
dzieki Uploaded with ImageShack.us paka czeka na montaz + wygluszenie drzwi, tylko cos czasu brak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobre :polew:
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
kox
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a to widzialem madzie bylem, ale dlugo nie trwalo bo miski wpadly i rozwialy towarzystwo :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzisiejsze sa :gwizdanie: teraz w piatek byles?
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
oddalem moje stare 17 plus mala doplata z mojej strony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us :decayed:
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
kupilem koncowki na allegro http://www.allegro.pl/item1026053437_koncowka_wydechu_tlumika_kwasowka_promocja.html w srodku sa jakies niby dyfuzory, ale wyrwalem je kombinerkami ostatnio poluzowal sie nit w jednej z koncowek i mi brzeczy strasznie. jakos na czasie jade ogarnac do spawacza [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 12:25_________________________________________________Nowe kolo 225/40/R18 Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
moge sie wymienic nie mam pojecia czy idzie to jakos przesmarowac, juz sie przyzwyczailem. Dzis ostro padalo i jak byly mokre to byla cisza, wiec pewnie jakies przesmarowanie ccos by dalo
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Efekt jest lepszy od malowania :gwizdanie: Dibo, rób czarny mat - połysk się za bardzo błyszczy jak na ramkę a egzotyka w Twoim kolorze to odpada raczej. Carbon będzie się miał nijak do reszty. Ja brałem u tego kolesia: http://allegro.pl/item987989406_folia_czerwona_niebieska_zolta_zielona_tunin.html ile arkuszy zuzyles? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
te powycierane przyciski od jego "shocker hand"
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Amorki i sprezyny MTS. Przesiadka z 1BA na MTS bardzo mila, jest sztywniej niz na 1BA, nie kolysze jak kutrem na morzu, lepiej sie prowadzi i lepsze trzymanie drogi. Nie jest zbyt sztywno... jest kompromis miedzy komfortowa jazda a lekkim zacieciem sportowym ale moglo by byc sztywniej amorki troche trzeszcza jak sa wilgotne ale idzie sie przyzwyczaic :gwizdanie:
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
ja bym szukal gwintu no ale jak slepy pisze bierz na przod troche wiecej lub na tyl mniej, bo i tak u mnie pupa siedzi nizej niz przod :gwizdanie:
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Witam kolege z Torunia mozna sie ustawic na jakas dyskusje :gwizdanie: zapraszam tez na spoty kujawsko pomorskie. Katalizator wycinal mi taki majster na Żwirowej, jak sie wjezdza od tylu do galerii
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
WOLNOŚĆ. Wolność spalin Wolny przelot :> dokladnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
też takie już mam ale czarne:)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 20:50_________________________________________________http://img88.imageshack.us/i/dsc00001zl.jpg/ teraz konkret fela :kox:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
grubo
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ostro :kox: musze sie za swoja motorownie podobnie zabrac
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
to bedzie okazja wstawic rure zamiast srodkowego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wywal kata, i srodkowy tlumik i juz zaczyna ladnie syczec turbawa ze stozkami do TDI jest ciezko bo bardzo szybko siada przeplywka wiec sie nie oplaca co chwile jej kupywac :\ sa tam jakies dedykowane stozki ale chyba juz za grubsza kase
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
ile wyszlo za czyszczenie suszary? jesli mozesz to pw :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale c**jowy start mialem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
konkretnie ziomek jest bylem tydzień temu i jest pozdro tez bylem tydzien temu i nie widzialem Cie majki ale bylo dobrze sezon sie zaczal