Treść opublikowana przez d3b4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zniszczyl go
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
no srodeczek ladnie wylizany :gwizdanie: ogolnie ladne auto szkoda, ze bez klimy... ale jest szyber
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
niezly ten kolorek
-
A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)
prawie jak moja
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja bede musial sie wziac za swoje, cos przestaly grzac
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
No to elegancka mi brakuje podlokietnika ale moze z czasem a fotki na felach beda, sam juz sie doczekac nie moge na spocik sie wybieram i wybieram i cos wybrac sie nie moge, w koncu moze wreszcie zawitam [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________Parowa siadla nizej zdjecia na pierwszej stronie
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
gdzies Ty nia wpadl?
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
spoko spoko beda jutro foty
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
nie wiem czy bede montowal relingi tak jakos mi sie podoba [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 15:52_________________________________________________zastanawiam sie nad zrobieniem grila na czarny mat ALE czy tylko ramke wokol i znaczek zostawic w chromie czy znaczek tez na mat
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
no i o to chodzi [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:20_________________________________________________Przyszła paczka od mapeta ( http://www.mapet-tuning.com ) w piatek beda juz zamontowane na pokladzie
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
no i tak wlasnie bedzie
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Po dluzszym zastanowieniu sie autko pojdzie -40/40 nie mam zamiaru pocic sie na dziurach :gwizdanie:
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
hmm a gdzie to napisane, ze sedan?
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
hehe dzieki a z relingami to juz nie bedzie parowka [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 22:03_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item774166487_audi_a4_b5_sprezyny_55_40_mm_od_fk_sport_tuning.html co myslicie o tych springach?
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
podoba mi sie ten uchwyt na telefon
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niestety jednak ja dzis odpadam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tez chetnie wpadne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety w tym tygodniu odpadam, co drugi tydzien mam na popoludniu wiec nie da rady...- [B5 AFF] Moja Audi'ówka
bardzo chetnie ja zobaczymy- [B5 AFN] Moja Biała Bycz we VAGonie B5 + małe B6 DTM
taka sama parowka jak moja- [ALL B5] Parówa
ho ho niezla suszara- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam :gwizdanie: Moze i ja bym wpadl... Zobaczymy jutro- Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
te bialaski robia wrazenie moze kiedys z czasem jak starczy funduszy i checi... :gwizdanie:- Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Pozyjemy zobaczymy, moze sie cos pomysli z tymi czarnymi srodkami - Meetingi Kujawsko-Pomorskie