Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

an998

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez an998

  1. może zastanów się nad instalacją V generacji koszty eksploatacji są mniejsze niż IV
  2. an998 odpowiedział(a) na an998 temat w 1.8T
    tak też myślałem ale czy środek dotrze do gwintu jeżeli nie ruszy co dalej
  3. an998 opublikował(a) temat w 1.8T
    pomocy nie mogę wykręcić świecy zapłonowej nie daje się ruszyć podejrzewam że zardzewiała i za bardzo nie mam pomysłu jak można ją wykręcić bez uszkodzenia gwintu a też nie chcę jej urwać może ktoś ma jakieś doświadczenie więc proszę o pomoc
  4. an998 odpowiedział(a) na an998 temat w 1.8T
    nie pamiętam ale kiedś trafiłem na rozpiskę komunikatów z tłumaczeniem
  5. an998 odpowiedział(a) na an998 temat w 1.8T
    z tego co wiem polskiej wersji językowej niema cyba że się mylę to proszę o podpowiedz
  6. an998 odpowiedział(a) na an998 temat w 1.8T
    dzięki rzeczywiście zdejmowałem zbiornik z płynem i widać nie podłączyłem czujnika może masz rozpiskę z komunikatami wyświetlanymi na fisie może jest wersja pl
  7. an998 opublikował(a) temat w 1.8T
    wyświetlił mi się taki komunikat dolałem oleju ale komunikat nie zniknął co dalej zrobić nie wiem czy teraz można jeździć czekam na odpowiedz zacząłem szukać wycieku i jest cały prawy blok silnika jest mokry sadzę ze to wina odmy
  8. an998 opublikował(a) temat w 1.8T
    wyświetlił mi się taki komunikat dolałem oleju ale komunikat nie zniknął co dalej zrobić zacząłem szukać wucieku i jest cały prawy bok mokry sadzę ze to wina odmy
  9. poradziłeś sobie z hakiem jest sposób na wyjecie jeżeli jesteś zainteresowany to wykonam kilka fotek
  10. jaki numer ma ten czujnik g28 ze zdjęcia nie mogę odczytać i etka mi utrudnia odnalezienie oczywiście to ten za filtrem oleju ---------- Post dopisany 25-07-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2014 at 21:56 ---------- wymieniłem czujnik i działa dziękuję za pomoc
  11. użyłem chemii i spłukałem wodą z węża i to wszystko jakiego użyć środka do czyszczenia styków i czujnika cz demontaż nic nie zmieni po umyciu i zamontowaniu
  12. witam wczoraj umyłem silnik bo miałem mokry bok od oleju w okolicy odmy nie byłem pewny po umyciu widać ślad w okolicy odmy al dzisiaj wyskoczył taki błąd 16705 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal P0321 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON 16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake): Retard Setpoint not Reached (Over-Advanced) P0011 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Readiness: 0000 0000 raz obroty 850 a następnie trzyma na 1100 co mam dalej robić
  13. wymiana to duże koszty i gdzie on jest co zrobić aby precyzyjnie ustali.c usterkę
  14. witam jakieś dwa tygodnie temu dobiłem klime i dzisiaj wracając jakoś słabo mi chłodziła więc postanowiłem sprawdzić po odciągnięciu czynnika norma a słabo chłodzi padło na kompresor za małe ciśnienie do wymiany przy obrotach około 1500 tem. jaką uzyskałem to 14st. i teraz wymiana czy może regeneracja
  15. może wiesz gdzie ten przewód idzie bo jak się domyślam to zasila inne moduły i możliwe ze jest jakaś szyna rozdzielająca i wyjdzie bez lutowania
  16. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/index2.html witam pomocy mam problem pin 5 - zasilanie sterownika ze stacyjki (czarny) u mnie kostka przy stacyjce jest 8 pianowa chodzi mi o moduł haka http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/modul-haka-320259/ ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ---------- a może dalej jest inna kostka 15 pin
  17. przeglądałem ale zastanawia mnie jaka jest różnica klasa wagowa dla awanta 1,8T 1BE z hakiem i bez jeżeli ktoś ma dostęp do takich danych fajnie zobaczyć różnicę nie jestem pewien ale z hakiem są inne klasy wagowe ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- nie zawsze udaje się trafić od razu z pożądanym efektem z tyłu bo to za wysoko albo za mało siadł i tak jak piszą może jest kilka przyczyn
  18. a4b6 1,8T avant 1BE przód OJV klasa wagowa 861-899kg tył OYJ klasa wagowa 545-570kg mam takie pytanie montując hak muszę zmienić sprężyny amortyzator tylko na jakie obecnie mam lpg i tył jest dosyć nisko kiedyś przeglądając forum nie jestem pewien ale powinna być inna klasa wagowa jeśli ktoś ma fabrycznie zamontowany hak i oznaczenie 1BE to proszę o kody lub podpowiedz
  19. rozumiem przeglądając forum nie pamiętam gdzie ale tam było coś o kodowaniu mce zegarów i abs a jeśli zdecyduję się na kodowanie czy oprócz mce pozostałe są istotne a jeśli tak to jak to zrobić
  20. ta szara wtyczka ma 4-pin a jest umiejscowiona w okolicach modułu haka gniazdo haka ma dodatkowe 3-pin i są one podłączone jak rozrysowałem na tej kartce tylko jest problem bo wtyczka 3-pin w gnieździe haka niema oznaczeń i kolory przewodów są inne -sterowanie jest masą? -gdzie to wpiąć? Pin 1 – Masa (brązowy) -(skąd podać masę) Pin 2 – Sygnał odcięcia do PDC [brązowa kostka 16-pin, pin 5] (czerwono/biały) Pin 3 – Zasilanie przełącznika odcinającego ze sterownika haka (czerwono/biały) gniazdo 13-pin z przejściówką nie ma wstecznego więc też będą błędy na Fis czy nie mam racji ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- czy przejściówka 13 na 7 pin ma jakiś opornik do oszukania że jest żarówka
  21. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/index2.html według tego schematu to mam inaczej przewód z modułu haka 14/12 idzie do szarej wtyczki a nie do przełącznika odcięcia tylnego światła przeciwmgielnego podpowiedzcie co zrobić ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- u mnie jest gniazdo haka 7- pin i mam kontrole żarówek
  22. witam zakupiłem hak z modułem 8e0907383 razem z wiązką ale bez oznaczeń i według kolorów przewodów nie mogę dojść gdzie mogę je podłączyć jest również szara kostka wiązka nie ma oznaczeń przejrzałem forum ale nie trafiłem na identyczne oznakowanie z opisem podłączeń i czy ten moduł haka będzie pasował do tego modułu 8E0 907 279 F proszę o pomoc i podpowiedzi czego mi jeszcze brakuje samochód bez czujników cofania 8E0 907 279 F
  23. witam. Mam zamontowaną instalacje aeb 175 leonardo związany z tym problem nie mogę zainstalować programu aby połączyć z komputerem może jakaś podpowiedź możliwe że programy są z błędami z góry dzienkuję
  24. Witam wszystkich fanow marki AUDI A4 B5 1.8 z 95r i chcialbym cos z nia zrobic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.