Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestes pewien czy masz te 116KM? Masy aut sobie jeszcze przelicz tych aut wzgledem mocy. Naciapane z bagaznika ... No silnik to AJM wiec tyle powinno byc... masa, masa, no ale tu jest turbina, wiec wydaje mi sie, ze powinno byc lepiej. Chyba, ze cos turbo nie dziala w 100% Masa akurat wazna a on mógł mieć inną/krótszą skrzynię i już leci do przodu. Mam ten sam motor, co prawda po modach ale można zerknąć na Twój kiedyś przy okazji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszukuję garażu do wynajęcia w okolicy pętli autobusowej na Azorach. Jakby ktoś coś słyszał to dajcie znać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestes pewien czy masz te 116KM? Masy aut sobie jeszcze przelicz tych aut wzgledem mocy. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koniec głosowania: 30.08.2014r.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prowadzisz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Naprawdę dobre ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka, czy na forum jest jakis blacharz? Sciagalem wczoraj dywan w a3 i niestety przy odplywie od strony pasazera zaczela sie korozja. Chcialbym to zrobic skoro jest dobre dojscie. Ewentualnie moze znacie jakiegokolwiek blacharza w okolicach czyzyn? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możliwe, po prostu pytałem bo właśnie wyciągałem dywan w 8L i u mnie ten otwór był tylko po stronie pasażera. Patrzyłem na kilka aut na Allegro i chyba w 8P są po obu stronach, więc luzik ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na poniższym zdjęciu na tunelu przy podłodze ten otwór/nawiew na pewno powinien być od strony kierowcy ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No tak, wyjatkowo wczesniej z pracy ruszalem.Naciapane z bagaznika ...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Chyba ja. Wjeżdżałeś w Stella ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem jaki jest problem ale zadzwoncie do kolegi z tego serwisu: www.mobil-tech.pl Na pewno pomoze. Powiedzcie ze jestescie ode mnie. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie kupuj takich W zasadzie mam na celowniku jedne tylko bez dekielków, ukradli ponoć :/ Jaką oponę tam masz? 225, 235 ? 225/45 ale opony są do zmiany prawdopodobnie założę 215/50. Dekielki wyciągają się bajecznie łatwo więc nie wiem czy sam nie będę ich wyciągał na noc... aaaa to dlatego takie balony, ja chce 215/40 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie kupuj takich W zasadzie mam na celowniku jedne tylko bez dekielków, ukradli ponoć :/ Jaką oponę tam masz? 225, 235 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmmm, myslalem ze będzie to lepiej wygladac bo tez o takich mysle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szukam felg 18", może ktoś chce się pozbyć ? Lakier może być zmęczony, aby proste i nie spawane.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co to wogole za kartki bo chyba nie doczytalem ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No sorry ale do domu wróciłem o 2-giej w nocy :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tam chyba najlepiej i jest sporo luzu nawet w weekend, za to ATRÓJKI chyba spotykają na -1 ale mogę się mylić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-1 to ten główny zamknięty, +1 to ten pod dachem, +2 to na dachu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na górnym jest zwykle duzo miejsca ale w zimie tam może być po prostu zimno.
-
[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Jak glosowalem to Bronowic nie widzialem albo przeoczylem a dla mnie praktycznie na piechote wiec tez mozecie mnie tam dodac. Naciapane z bagaznika ...
-
[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
I ja jestem za Krokusem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem go dzisiaj na Allegro i tam był tańszy ;-) Też się zastanawiałem jak i gdzie go najlepiej przejrzeć i sam nie wiem czy nie lepiej jednak pójść w nowy.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przed chwila srebrny sedan b5 na myjni na bora na klubowych ramkach. Czyj to? Naciapane z bagaznika ...