Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Przykra sprawa :/ Oby się znalazła.
  2. No właśnie, w czym jest problem ? Z czym jest problem ? Ciężko odpala po wymianie przewodów zapłonowych świec kopułki palca. Były wykonane pomiary cewki i pompy paliwowej sondę lambda też wymieniłem już i czujnik temperatury. Dobrze podłączone ? Błedy jakieś wywala ?
  3. www.mobil-tech.pl możesz sie na mnie powołać.
  4. A ile bierze za element albo np dół drzwi ? Klapę też by maznął i wyciągnął szybę ?
  5. Gdzie ją lakierujesz bo też będę musiał u siebie porobić poprawki ?
  6. Nie walają się komuś przednie ślizgi zderzaka B5 LIFT ? Potrzebne dwie opony 195/65 R15? Naciapane z bagażnika...
  7. A nie chciałeś czasem większego auta od B7? W B8 ktoś ostatnio tu nawet pisał że średnio z miejscem.
  8. Na forum Audi A4 pytasz czy lepsze A4 czy Pasek ;-) ?
  9. Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.
  10. Radek a czego się spodziewać od opony za 200 zł ?
  11. Jeszcze piasta z C4 ale to już mam ;-)
  12. No to kicha ale i gratki ;-) a jakich hebli szukasz? mam w garazu zestaw ktory byl u mnie fabrycznie - 320 na przod i cos na tyl, nie pamietam co tam na tyl fabrycznie pakuja w 2.0 tfsi. najwieksza niewentylowana tarcza. W B5 to będzie niezły składak począwszy od piast po zaciski i tarcze kończąc. Generalnie potrzebuję nawet po sztuce: - jarzm tylnych z S4 B6/B7 albo RS4 B7, - Zaciski tył z T5/S4 B6/Phaeton + klocki - tarczę tył 300mm z S4 B6/B7 albo 330 z B8 albo 330 z C6/C7 - nie wiem co siądzie - jakieś osłony ale raczej kombinowane i to późńiej,
  13. Hmmmm, a gdzie tam jest jakiś mechanik ? aaaa czekaj bo one były szerokości 12mm to nic nie pomierzę :/
  14. Hmmm, a masz jeszcze starą chociaż jedną tarczę tylną ? Potrzebuję coś ulepić z tyłu i potrzebuję do przymiarek.
  15. Faktycznie dobry zestaw ;-) A jakie miałeś w serii ?
  16. Spoko, jakoś się zgadamy Co za heble wsadziłeś ?
  17. No to kicha ale i gratki ;-)
  18. Dante da się Ciebie złapać dzisiaj wieczorem albo jutro rano ?
  19. Też myślałem nad tym 2.4 tylko że kogo nie pytam to mówi że nauczę się cierpliwości. Ten 4.2 niby fajny ale zaś automat i rozrząd tu już na łańcuchu.
  20. Dzięki.Naciapane z bagażnika...
  21. Panowie, jeszcze raz dopytam: czy tylko piasty z audi 100 c4 pasują ? z paska B5 nie podejdą ? belka tylna w pasku nie jest identyczna jak w A4 B5 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.