Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARTiiii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARTiiii

  1. Silnik bez klimy chodzi ładnie. Gdy tylko włącze klimę to słychać gdzieś z silnika jakieś brzęczenie, piski. Gdy tylko przełącze Klimę w tryb ECON hałas znika, wyłącze funkcję ECON znowu zaczyna coś hałasować z komory silnika. Klima chłodzi, wysztko działa. Pasek klinowy od sprężarki, może jego napinacz?
  2. Jak w temacie. Z drudiej strony co za różnica no ale zawsze lepsze władować bo cena podobna. HEPU w IC 170 Reville 160zl Jaks tam polska 130zl SKF 240zl Którą byście wybrali...
  3. Jak w temacie. O filtronie słyszałem różne ploty słyszałem od dobrych po beznadziejne. Kumpel mi polecał znowu filtry Mann, a w serwisie proponowali filtry Conitecha czy coś takiego. Poradzcie...
  4. co to są te -simeringi ? To cześć rozrządu?
  5. Ja tam do swojego wale Shella Ultra 5W40 Disel. Jakoś mam zaufanie do nich... a i pkt mi doleci :mrgreen: Mobile 1 też git.
  6. Co sądzicie od rozrządzie firmy SKF? Komplet pod wymianę całego rozrządu u nich kosztuje 350zl - bez pompy wody. Czy może lepiej osprzęt Bosha bo taki mi zaproponowali za taką samą cenę w serwisie Bosha bez pompy. U nas w Lublinie wymiana rozrządu w ASO kosztuje 250zl, Bosh service bierze tyle samo za robociznę :mrgreen: . aha silnik to 1.9TDI AVG 110KM
  7. Komputera nie mam, jest wyświetlacz FIS ten dzielony na połowę. A4 model 2000, manual. Nie widziałem innego takigo więc mam pytanko. Czy ta dolna połówka w samej dolnej części powinna coś wyświetlać? Ponieważ u mnie, część u dołu jest niepodświetlona a w dodatku widać jak by jakaś płytka tam była za wyświetlaczem. Ta część gdzie się pojaiwa OK i inne kotrolki Autochecku dobrze są wyświetlane. Tylko jak pod nimi powinno być. Wydaje mi się że tam są wyświetlane biegi przy automacie i dlatego u mnie nic tam się nie pojawia.
  8. Wiem, że jest zalalny zielony - tyle wiem. Tylko nie wiem o jakim symbolu, czy tym co jest na zbiorniczku 2000 czy tym co Dali mi w ASO, czyli jakimś nowszym ale niby tym samym. Ktoś coś słyszał o tym G004000M2, czy to można mieszać?
  9. Witam mój pierszy pościk... :mrgreen: Czy ten płyn do wspomagania G004000M2 można dolewać do zbiorniczka w którym nie wiem czy był zalany ten, czy ten co pisze na zbiorniku G002000? Sprzedawca w ASO powiedział mi, że ten 2000 przestali robić i teraz jest ten 4000. Mogę ten 4000 spokojnie dolać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.